Nowy Hodak i 2K? Z schafterem i „Bez zarzutów”


21 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Hodak i 2K nie ustają w promowaniu nadchodzącego materiału. Kolejny raz zaprosili do współpracy cenionego rapera.

Singlowy hat-trick

Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że ostatni album Hodaka, czyli zapach zimy i papierosów stworzony z producentem Miroffem (znanym choćby z kolektywu Lowpass), mimo swojej jakości przeszedł raczej bez większego echa, to dopiero dobrze zrozumiemy, jak wielki jest obecnie popyt na nowość od wspomnianego MC i 2K-a. Już pierwszy singiel Oh No!, nagrany wraz z Deemzem i opublikowany na początku marca, wykręcił prawie 2,5 miliona wyświetleń, a drugi, czyli C.R.E.A.M. wspierany przez Palucha, powinien niebawem wbić swoje pierwsze sześć zer.

Oczywiście magia ksywek gości robi swoje, ale niewątpliwie duet ma teraz bardzo dobry czas pod względem promocyjnym i artystycznym. Teraz też wszystko wskazuje na to, że dostaliśmy numer, który mocno wryje się słuchaczom w pamięć.

Hodak i 2K – C.R.E.A.M. (feat. Paluch)

Duże show jak U2

Dopełnienie trypletu odbyło się z fanfarami. Część odbiorców, widząc po północy singiel w serwisach streamingowych, myślała pewnie, że niebawem obejrzy również teledysk, bo tak to się najczęściej teraz robi w branży. A tu niespodzianka, bo klipu nie ma, jest za to animacja z kasetą VHS, w pewien sposób podkreślająca oldskulowy charakter nadchodzącego wydawnictwa.

Gitara, dęciak, rozedrganie i real talk – tak właśnie można określić Bez zarzutów, niby osadzone w warszawskiej rzeczywistości, ale jednak odnoszące się do bardziej uniwersalnych rzeczy niż tylko lokalizacja. Procentowy udział schaftera w nówce nie jest szczególnie duży, ale trzeba przyznać, że charakterystyczny. Można gościa lubić lub nie, ale rozpoznaje się go po jednej nutce.

Hodak i 2K – Bez zarzutów (feat. schafter)

Kiedy ukaże się album?

Odpowiedź na to pytanie może przynieść odwiedzenie strony labelu Def Jam Recordings Poland, bo przy płycie Moody Tapes, Volume One widnieje data. Jak się jednak okazuje, materiał będzie mieć premierę w innym czasie. A jakim? To okaże się raczej wcześniej niż później. Patrząc na ten hypetrain – dowiecie się tego nawet, jeśli nie interesuje was muzyka tych dwóch talentów.

Hodak, 2K -Moody Tapes, Volume One - okładka
Hodak i 2KMoody Tapes, Volume One – okładka

Hodak i 2K nie ustają w promowaniu nadchodzącego materiału. Kolejny raz zaprosili do współpracy cenionego rapera. Singlowy hat-trick Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że ostatni album Hodaka, czyli zapach zimy i papierosów stworzony z producentem Miroffem (znanym choćby z kolektywu Lowpass), mimo swojej jakości przeszedł raczej bez większego echa, to dopiero dobrze zrozumiemy, jak wielki […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →