Young Igi rusza w trasę koncertową. Zobacz gdzie zagra


08 listopada 2019

Podziel się newsem:

Już dziś Young Igi rozpoczyna trasę koncertową promującą jego najnowszy album – Skan Myśli. Sprawdźcie w jakich miastach pojawi się Igi.

Young Igi – Skan Myśli

25 października ukazał się drugi longplay od gdyńskiego zawodnika. Śmiało można powiedzieć, że Skan Myśli to jedna z mocniejszych rapowych pozycji ostatnich miesięcy. Album cechuje bardzo dobre wyważenie pomiędzy adlibowymi wstawkami, umiejętnie użytym autotunem, śpiewanymi fragmentami, a przede wszystkim rapem, który co prawda momentami przyprawia o lekki uśmiech w kąciku ust. Jest to jednak element charakterystyczny dla Igiego. To wszystko sprawia, że albumu słucha się naprawdę dobrze.

Young Igi feat. Kizo – Inny Gatunek

Na Skanie Myśli Igiego usłyszymy takich zawodników jak Jan-rapowanie, Kizo, Qry, czy Włodi, którego obecność na płycie była sporym zaskoczeniem. Były reprezentant Molesty ostatnimi czasy jest jednak znany ze współpracy z młodymi graczami na scenie, chociażby z Otsochodzi.

Za oprawę muzyczną odpowiadają 2K, Michał Graczyk, SHADOW, APmg, Worek, Beezy, Hubi i Errbis.

Young Igi – Skan Myśli – tracklista

young-igi-skan-mysli
 1. Mamy Bardzo Dużo
 2. Prostsze
 3. Pamiętnik Ex
 4. Droptop
 5. Mama
 6. Promienie słońca
 7. Inny Gatunek feat. Kizo
 8. Idealne Połączenie feat. Jan-rapowanie
 9. Bezdomny
 10. Jet Lag
 11. THC feat. Włodi
 12. Serio
 13. Clipper feat. Qry

Young Igi – trasa koncertowa

Już 8 listopada rozpoczyna się trasa koncertowa Igiego po polskich miastach. Na pierwszy rzut idą Katowice. Raper zawita też chociażby do Warszawy, Krakowa, czy Poznania.

08.11. – Katowice, P23
09.11. – Rzeszów, Pod Palmą
15.11. – Wrocław, Klub Pralnia
16.11. – Poznań, Tama
23.11. – Radom, Klub Strefa G2
01.12. – Bydgoszcz, Estrada Stagebar
13.12. – Warszawa, Proxima
14.12. – Łódź, SODA Underground Stage
15.12. – Kraków, Klub Kwadrat

Już dziś Young Igi rozpoczyna trasę koncertową promującą jego najnowszy album – Skan Myśli. Sprawdźcie w jakich miastach pojawi się Igi. Young Igi – Skan Myśli 25 października ukazał się drugi longplay od gdyńskiego zawodnika. Śmiało można powiedzieć, że Skan Myśli to jedna z mocniejszych rapowych pozycji ostatnich miesięcy. Album cechuje bardzo dobre wyważenie pomiędzy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →