kadr z klipu do utworów Bonsona „Milion/ZW”

Bonson i Feno promują „Diabła Stróża”


19 lipca 2022

Podziel się newsem:

Bonson prezentuje czwarty singiel z nadchodzącego wielkimi krokami albumu Diabeł Stróż. Gościnnie na Niech Żyje Bal udzielił się Feno.

W ostrzejszym wydaniu

Do najnowszego singla z Diabła Stróża Bonson zaprosił Feno, znanego z łączenia rapu z cięższymi gitarowymi brzmieniami. I taki jest też Niech Żyje Bal, czwarty po Milionie, ZW i Naomi utwór promujący następne solo reprezentanta Def Jamu. Za bit do numeru odpowiada Gory.

Bonson feat. Feno – Niech Żyje Bal prod. Gory

Diabeł Stróż nadchodzi

Premiera najnowszego albumu Bonsona już 12 sierpnia. Będzie to trzeci legalny solowy krążek niezwykle doświadczonego rapera. Jak możemy przeczytać w opisie wydawnictwa na stronie preorderu:

Spotkaj się z „Diabłem Stróżem” – drugi solowy album Bonsona w Def Jam Recordings Poland to kumulacja doświadczeń artysty z dwóch ostatnich lat. Krążek wyprodukowany przez takich artystów jak Czarny HIFI, Gory, Ka-Meal, Ramzes czy Eigus to mieszanka złości, agresji i smutku przelewanego przez artystę na papier od wielu lat.
Wersja preorderowa jest dostępna w dwóch wariantach – standardowym, wzbogaconej o plakat z okładką autorstwa MDOOMa i premium w czarnej, matowej kopercie bąbelkowej zawierającej dodatki: pendrive w kształcie karty kredytowej z rozszerzoną wersją albumu (zawiera bonus tracki oraz teledyski), metalowy naszyjnik z nieśmiertelnikiem, gumowy breloczek oraz specjalną kartę tarota z autografem Bonsona, upoważniającą do darmowego wejścia na jeden wybrany koncert solowy rapera.

Diabła Stróża można zamówić w specjalnym wydaniu preorderowym deluxe. Znajduje się w nim m.in. darmowe wejście na wybrany solowy koncert Bonsona.

Bonson i Feno wystąpią na Lechach, choć w nieco różnych rolach

Bonsona będziemy mogli zobaczyć tego lata w Płocku, jednak nie na festiwalu. Raper uświetni swoim występem galę rozdania Lech Polish Hip-Hop Music Awards, odbywającą się zaraz po Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, które wystartuje 11 sierpnia. Tam z kolei wystąpi Feno. To jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Oprócz Feno wystąpi blisko 100 innych artystów, wśród których znajduje się: Quebonafide w jednym z ostatnich koncertów w karierze, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcase’em, BedoesSokółPezet czy Białas. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Bonson prezentuje czwarty singiel z nadchodzącego wielkimi krokami albumu Diabeł Stróż. Gościnnie na Niech Żyje Bal udzielił się Feno. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex W ostrzejszym […]

Bonson na gali Lech Polish Hip-Hop Music Awards!

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →