kadr z klipu do utworów „Milion/ZW” Bonsona

Bonson i Dwa Sławy ponownie łączą siły


05 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Bonson kontynuuje promocję albumu Diabeł Stróż. W najnowszym singlu Naomi gościnnie udzielili się Dwa Sławy. Sprawdź szczegóły!

Co trzy głowy, to nie jedna

Bonson po raz kolejny łączy siły z Dwoma Sławami. Po raz pierwszy panowie spotkali się na ostatniej płycie duetu Z Archwium X2 w utworze Dorośli Muszą Nam Pomoc. Ekipa z Łodzi zrewanżowała się szczecinianinowi i udzielili się na Naomi, najnowszym singlu z nadchodzącego albumu reprezentanta Def Jamu zatytułowanego Diabeł Stróż. Za bit do nowego singla Bonsona odpowiada Czarny HIFI, autorem cutów jest DJ Te.

Bonson – Naomi feat. Dwa Sławy

Bonson i Diabeł Stróż nadchodzą

Premiera najnowszego albumu Bonsona już 12 sierpnia. Będzie to trzeci legalny solowy krążek niezwykle doświadczonego rapera. Jak możemy przeczytać w opisie wydawnictwa na stronie preorderu:

Spotkaj się z „Diabłem Stróżem” – drugi solowy album Bonsona w Def Jam Recordings Poland to kumulacja doświadczeń artysty z dwóch ostatnich lat. Krążek wyprodukowany przez takich artystów jak Czarny HIFI, Gory, Ka-Meal, Ramzes czy Eigus to mieszanka złości, agresji i smutku przelewanego przez artystę na papier od wielu lat.
Wersja preorderowa jest dostępna w dwóch wariantach – standardowym, wzbogaconej o plakat z okładką autorstwa MDOOMa i premium w czarnej, matowej kopercie bąbelkowej zawierającej dodatki: pendrive w kształcie karty kredytowej z rozszerzoną wersją albumu (zawiera bonus tracki oraz teledyski), metalowy naszyjnik z nieśmiertelnikiem, gumowy breloczek oraz specjalną kartę tarota z autografem Bonsona, upoważniającą do darmowego wejścia na jeden wybrany koncert solowy rapera.

Diabła Stróża można zamówić w specjalnym wydaniu preorderowym deluxe. Znajduje się w nim m.in. darmowe wejście na wybrany solowy koncert Bonsona.

Dwa Sławy będą miały zapracowane lato

Dwa Sławy mają przed sobą bardzo zapracowane lato. Początkiem roku ukazał się bardzo ciepło przyjęty przez słuchaczy i krytyków album Z Archiwum X2, czego efektem są liczne koncerty, które duet zagra. Należą do nich występy z cyklu Lato w Plenerze, w ramach których Sławy wraz z Rauem zawędrują 15 lipca do Katowic, 16 lipca do Wrocławia, a 23 lipca do Poznania. Bilety na koncerty Dwóch Sławów z serii Lato w Plenerze są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Bonson kontynuuje promocję albumu Diabeł Stróż. W najnowszym singlu Naomi gościnnie udzielili się Dwa Sławy. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Co trzy głowy, to nie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →