kadr z teledysku „Serdeczne życzenia"

Bonson i IzabelKa wydali wspólny singiel, w którym składają “Serdeczne Życzenia”

Obserwuj nas na instagramie:

Bonson i IzabelKa tworzą duet nie tylko na co dzień. Reprezentant Def Jam Recordings Poland nagrał wspólny utwór z żoną.

Rapujące małżeństwo we wspólnym utworze

Wczoraj na kanale Corlleone Records ukazał się najnowszy teledysk Bonsona z udziałem IzabelKi. Utwór Serdeczne Życzenia pojawił się na kanale wytwórni gościnnie. Za produkcję utworu odpowiada 707, natomiast wideoklip wykonała ekipa Premiera Video. Montaż jest teledysku jest dziełem Filopa. Mix i mastering wykonał Foux.

Zobacz: Najdłuższy teledysk na świecie, a w nim Bonson, Major SPZ i cała szczecińska scena hip-hopowa

Nie wiadomo, czy singiel zwiastuje wspólny projekt duetu. Do tej pory Bonson i IzabelKa występowali razem w ramach Grupy Wsparcia – szczecińskiej ekipy, którą współtworzą wspomniani twórcy.

Bonson x IzabelKa – Serdeczne Życzenia

Bonson wkrótce zagra w Poznaniu razem z Filipkiem i ArEsem. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

W przyszłym miesiącu w Poznaniu odbędzie się koncert, który połączy trzy różne pokolenia raperów. BonsonFilipek oraz ArEs wystąpią w Poznaniu w Próżności przy ul. Niepodległości 8a. Start imprezy zaplanowano na godzinę 19:00. Organizatorem wydarzenia jest Prince Events. Wejściówki na koncert ArEsaBonsona i Filipka w Próżności znajdziecie na Biletomat.pl. W sprzedaży dostępne są trzy pule standardowych biletów oraz Golden Tickets do nabycia wyłącznie do wyczerpania zapasów, więc nie czekajcie z zakupem!

Podczas wydarzenia wybrzmią nowości Bonsona oraz Filipka. Drugi z wymienionych twórców wydał dziś wspólny krążek wraz z Nullizmatykiem. Album Antyviral dostępny jest w sklepach oraz w serwisach streamingowych. Impreza będzie jednocześnie pełnić funkcję koncertu premierowego ArEsa, który promować będzie swój debiutancki materiał zatytułowany Diamond.

DIAMOND to pierwszy legalny debiut znanego dobrze wszystkim w polskim podziemiu – ArEsa. Wspólnie z Fouxem przygotował dla słuchaczy kilkanaście utworów utrzymanych w klimacie synthwave i afrotrapu i trapu, jednak jak zapewnia artysta – nie zabraknie nutki oldschoolu. Debiut Piotra udowadnia, że dążenie za marzeniami, a przede wszystkim nieustannie ciężka praca może poprowadzić nas wysoko. 

– czytamy w opisie albumu
filipek ares bonson próżność poznań
fot. materiały prasowe

Bonson i IzabelKa tworzą duet nie tylko na co dzień. Reprezentant Def Jam Recordings Poland nagrał wspólny utwór z żoną. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Rapujące małżeństwo we wspólnym […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →