kadr z teledysku

Pih i Bonson wystąpili gościnnie w singlu “Testament” Foksia


07 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Foksio promuje swój nadchodzący album. W singlu Testament obok gospodarza wystąpili Pih oraz Bonson. Premiera krążka jeszcze w tym roku.

Foksio reklamuje płytę

W niedzielę 6 marca na YouTube ukazał się teledysk do piosenki Testament rapera o pseudonimie Foksio. Za wideo odpowiedzialna jest ekipa 9LITER FILMY, która współpracowała m.in. z Peją, Paluchem czy Rytmusem. Obok gospodarza wystąpili również Bonson oraz Pih. Za produkcję podkładu odpowiada Bebzik, natomiast mix i mastering wykonał Foux.

Foksio feat. Bonson, Pih – Testament

Powyższy utwór promuje nadchodzące wydawnictwo Foksia, którego premierę zaplanowano na 2022 roku. Na razie wiadomo, że krążek ukaże się nakładem Corlleone Records, a Testament to trzecia piosenka zapowiadająca album.

Zobacz: Najdłuższy teledysk na świecie, a w nim Bonson, Major SPZ i cała szczecińska scena hip-hopowa

Pierwsze wiadomości dotyczące nowego projektu rapera pojawiły się we wrześniu zeszłego roku. Wówczas Foksio wraz z Corlleone Records opublikowali klip do Śląskiego Chachora na bicie EMbeatsa. Teledysk do tej pory obejrzano ponad sto czterdzieści tysięcy razy. Na kolejny singiel trzeba było poczekać do stycznia. Wówczas w sieci ukazał się utwór zatytułowany Kochać z gościnnym udziałem Wiki, również wyprodukowany przez wspomnianego producenta. Klip do piosenki zebrał czterdzieści tysięcy wyświetleń więcej niż Śląski Chachor.

Foksio feat. Wiki – Kochać

Zbliżający się album Foksia będzie jego drugim pełnoprawnym projektem w karierze. W sierpniu zeszłego roku nakładem Corlleone Records raper wydał debiutancką EP-kę pt. Zamykam Rozdział. Na materiał składa się osiem piosenek (w tym jeden bonus track), a wśród gości znaleźli się Bajorson oraz Peter GPP wraz z STW Podziemie. Za większość podkładów odpowiada EMbeats.

Foksio promuje swój nadchodzący album. W singlu Testament obok gospodarza wystąpili Pih oraz Bonson. Premiera krążka jeszcze w tym roku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Foksio reklamuje płytę W […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →