kadr z teledysku „Niech żyje bal"

Bonson z Avim chcą “Żyć Zawsze”. “Diabeł Stróż” czyha za rogiem


04 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Premiera Diabła Stróża już w przyszłym tygodniu. W związku z tym Bonson publikuje kolejny singiel. Tym razem obok rapera ze Szczecina wystąpił Avi.

Bonson za chwilę wyda kolejny album

Dziś o północy w serwisach streamingowych ukazał się najnowszy utwór Bonsona Żyć Zawsze. Obok gospodarza wystąpił Avi. Za produkcję muzyki odpowiada Ramzes, natomiast mix i mastering wykonał Emdot.

Bonson feat. Avi – Żyć Zawsze

Zobacz: Bonson promuje swój nowy album. Od razu dwoma singlami

Piosenka promuje wydawnictwo Diabeł Stróż, którego premierę zaplanowano na przyszły piątek 12 sierpnia. Krążek wydany zostanie przez Def Jam Recordings Poland. Jak dotąd materiał promują również Milion, ZW, Naomi z Dwoma Sławami oraz Niech żyje bal z udziałem Feno.

W sklepie wytwórni ciągle trwa przedsprzedaż Diabła Stróża w dwóch wersjach: specjalnej i z plakatem. Pierwsza z wymienionych składa się z “pendrive’a w kształcie karty kredytowej z rozszerzoną wersją albumu (zawierającą bonus tracki oraz teledyski), metalowego naszyjnik z nieśmiertelnikiem, gumowego breloczka oraz specjalnej karty tarota z autografem Bonsona, upoważniającej do darmowego wejścia na jeden wybrany koncert solowy rapera”. Całość zostanie zamknięta w czarnej, matowej kopercie. Okładka oraz plakat to dzieło MDOOMa.

bonson diabeł stróż
okładka albumu Diabeł Stróż wraz z plakatem, Def Jam Recordings Poland 2022

Bonson wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Music Awards 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

14 sierpnia w płockiej Orlen Arenie przy Placu Celebry Papieskiej 1 odbędzie się gala rozdania nagród Lech Polish Hip-Hop Music Awards 2022. Wydarzenie rozpocznie się o 20:00. Podobnie jak w zeszłym roku, podczas LPHHMA będziemy mogli usłyszeć wielu artystów w zupełnie nowych aranżacjach. Jednym z zaproszonych twórców jest Bonson. Raperzy wystąpią w towarzystwie L.U.C.-a i Rebel Babel. Oprócz Bonsa wystąpią również:

Kalush Orchestra, Szczyl, Margaret i Włodi, Peja, Łona i Webber, Jetlagz, Miły ATZ, Dziarma, Pokahontaz, Kukon, Lukasyno, Pięć Dwa, Asthma, Vae Vistic, Hrypa & Mops, Cukier oraz DJ Falcon1.

Wejściówki na Lech Polish Hip-Hop Music Awards 2022 znajdziecie na stronie Biletomat.pl. W ofercie znalazły się zarówno miejsca siedzące, jak i bilety na płytę. Jedna z pul została wyprzedana, więc nie zwlekajcie z zakupem!

Gdy w niedzielne popołudnie na nadwiślańskiej plaży ostatni festiwalowicze opuszczać będą pole namiotowe, a od płockiej skarpy odbijać się będzie jeszcze “Elooo”, to wiedzcie, że w Orlen Arenie czeka na Was prawdziwy rapowy deser.
Ogromna, rozbudowana scena, setki metrów kwadratowych ekranów, tysiące świateł scenicznych oraz niesamowite nagłośnienie. Przygotowaliśmy dla Was prawdziwą ucztę dla oczu i uszu

– zachęcają organizatorzy.
lech polish hip-hop music awards 2022
fot. materiały prasowe

Premiera Diabła Stróża już w przyszłym tygodniu. W związku z tym Bonson publikuje kolejny singiel. Tym razem obok rapera ze Szczecina wystąpił Avi. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Bonson za […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →