fot. kadr z klipu do utworów „Milion”/„ZW” Bonsona

Bonson promuje swój nowy album. Od razu dwoma singlami


21 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Po 2 latach przerwy Bonson zapowiada kolejne solowe wydawnictwo. Sprawdź promujące je single Milion oraz ZW.

Powrót po 2 latach

Od czasu premiery ostatniego solowego wydawnictwa Bonsona zdążyły minąć 2 lata. Królu Złoty, wydane nakładem Def Jam Recordings Poland, zawędrowało na 2. miejsce zestawienia OLiS. Od tego czasu raper wydał wspólnie z Soulpetem i Laikike1’em drugą część kultowego w pewnych kręgach Almost Famous, a także wypuścił dwa single wraz ze swoją żoną – IzabelKą. Przyszedł jednak czas na czwarte legalne solo w karierze szczecinianina. Album noszący tytuł Diabeł Stróż Bonson promuje utworami Milion oraz ZW utrzymanymi w totalnie odmiennych klimatach. Za bit do Miliona odpowiada Czarny HiFi, z kolei ZW jest dziełem Gory’ego. Autorami połączonego klipu do obu utworów są twórcy z Filop Studio.

Bonson – Milion / ZW (prod. Czarny HIFI / Gory)

Diabeł Stróż już w sprzedaży

Oprócz singli wystartował preorder nowego albumu Bonsona. Według informacji zawartych na stronie wydawcy premiera płyty przypada na 12 sierpnia 2022 roku. Diabła Stróża można zamówić w specjalnym wydaniu preorderowym deluxe. Znajduje się w nim m.in. darmowe wejście na wybrany solowy koncert Bonsona. Jak możemy przeczytać o pełnej zawartości wydania na stronie Def Jamu:

Spotkaj się z “Diabłem Stróżem” – drugi solowy album Bonsona w Def Jam Recordings Poland to kumulacja doświadczeń artysty z dwóch ostatnich lat. Krążek wyprodukowany przez takich artystów jak Czarny HIFI, Gory, Ka-Meal, Ramzes czy Eigus to mieszanka złości, agresji i smutku przelewanego przez artystę na papier od wielu lat.
Wersja preorderowa jest dostępna w dwóch wariantach – standardowym, wzbogaconej o plakat z okładką autorstwa MDOOMa i premium w czarnej, matowej kopercie bąbelkowej zawierającej dodatki: pendrive w kształcie karty kredytowej z rozszerzoną wersją albumu (zawiera bonus tracki oraz teledyski), metalowy naszyjnik z nieśmiertelnikiem, gumowy breloczek oraz specjalną kartę tarota z autografem Bonsona, upoważniającą do darmowego wejścia na jeden wybrany koncert solowy rapera.

Po 2 latach przerwy Bonson zapowiada kolejne solowe wydawnictwo. Sprawdź promujące je single Milion oraz ZW. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Powrót po 2 latach Od czasu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →