#MHHF Miejski Hip Hop Festiwal 2020 – posłuchajcie naszej playlisty


06 lutego 2020

Podziel się newsem:

Pierwszy koncert z cyklu Miejskiego Hip Hop Festiwalu zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was playlistę, w której znajdziecie utwory wszystkich wykonawców, którzy wystąpią w ramach MHHF 2020.

Czym jest Miejski Hip Hop Festiwal?

MHHF to projekt zainicjowany przez organizatorów najstarszego festiwalu hip hopowego w Polsce, czyli Mazury Hip Hop Festiwal. Przez wszystkie lata organizowania giżyckiego festiwalu, przez Twierdzę Boyen przewinęli się najważniejsi gracze na polskiej scenie.

Natomiast Miejski Hip Hop Festiwal ma być zimową odpowiedzią na letni festiwal. Imprezy odbędą się w pięciu polskich miastach. Pierwsza z cyklu MHHF 2020 odbędzie się już niedługo, bo 15 lutego w Krakowie. Ponadto festiwal zawita także do Łodzi, Olsztyna, Warszawy i Koszalina.

Miejski Hip Hop Festiwal 2020

Podczas MHHF 2020 zobaczymy plejadę polskich raperów, od zeszłorocznych Młodych Wilków, po starych wyjadaczy. Na scenach w 5 miastach pojawią się Opał, Karian, Miły ATZ, Be Vis, Edzio, Rizi Beizeti, Plan Be, Reto, Żabson, Malik Montana, Young Igi, Sarius, Oki, White 2115, Tede oraz Białas.

Miejski Hip Hop Festiwal 2020 – posłuchaj naszej playlisty

Specjalnie z okazji zbliżającego się pierwszego koncertu z cyklu MHHF, przygotowaliśmy dla Was specjalną playlistę na Spotify. Znajdziecie w niej utwory wszystkich raperów, którzy wystąpią w ramach festiwalu. Pozwoli Wam ona nastroić się przed zbliżającą się imprezą. Miłego słuchania!

Miejski Hip Hop Festiwal 2020 – bilety

Jeżeli jeszcze nie macie biletów na Miejski Hip Hop Festiwal 2020, to przypominamy, że na stronie Biletomat.pl możecie zdobyć wejściówki na wszystkie koncerty w ramach festiwalu.

15.02.2020 – Kraków, Hala Wisły
01.03.2020 – Łódź, Wytwórnia
14.03.2020 – Olsztyn, Hala Urania
18.04.2020 – Warszawa, Arena Ursynów
08.08.2020 – Koszalin, Hala Widowiskowo-Sportowa

MHHF

Pierwszy koncert z cyklu Miejskiego Hip Hop Festiwalu zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was playlistę, w której znajdziecie utwory wszystkich wykonawców, którzy wystąpią w ramach MHHF 2020. Czym jest Miejski Hip Hop Festiwal? MHHF to projekt zainicjowany przez organizatorów najstarszego festiwalu hip hopowego w Polsce, czyli Mazury Hip Hop Festiwal. Przez […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Miejski Hip Hop Festiwal 2020

Biletomat.pl
od 69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.