fot, Dagmara Szewczuk

Top 10 koncertów hip-hop, których nie możesz przegapić tego lata

Podziel się newsem:

Tegoroczne lato obfitować będzie w rapowe koncerty. Sprawdźcie, na jakie hip-hopowe występy warto się wybrać w najbliższym czasie i kupujcie bilety.

19 czerwca – O.S.T.R. i HADES w Olsztynie

O.S.T.R. i Hades nie próżnowali podczas lockdownu i już na początku grudnia wydali swój drugi, wspólny album HAO2. Podczas trasy promującej wydawnictwo, raperzy już w tę sobotę zawitają do Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Bilety na ten koncert są jeszcze dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

O.S.T.R. & Hades – Illuminati

Paluch w Poznaniu, Krakowie, Łodzi i we Wrocławiu

Podczas letnich koncertów Paluch promować będzie swój ostatni album Nadciśnienie, który ukazał się w listopadzie 2020 roku. Z pewnością usłyszymy także świeżutki singiel rapera – Każdy blok. Sprawdźcie, kiedy i gdzie wystąpi:

Bilety na wszystkie powyższe koncerty znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Paluch – Każdy Blok

25 czerwca – Sobel w Lidzbarku Warmińskim

Sobel odwiedzi Termy Warmińskie, gdzie zaprezentuje utwory ze swojego debiutanckiego albumu Pułapka na motyle. Koncerty tego artysty cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego radzimy nie zwlekać z zakupem. Wejściówki są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Sobel – Fiołkowe pole

Miejski Hip-Hop Festiwal w Kołobrzegu i Koszalinie

Miejski Hip-Hop Festiwal w tym roku odbędzie się w Kołobrzegu i Koszalinie w 4 terminach:

Bilety są dostępne w sprzedaży na Biletomat.pl.

PRO8L3M – W domach z betonu

OIO w Poznaniu i we Wrocławiu

Po wyprzedaniu koncertów supergrupy OIO w składzie Otsochodzi, Young Igi i OKI, organizatorzy ogłosili drugie terminy koncertów w Poznaniu i we Wrocławiu:

  • 14 lipca – Poznań, Skwer Play
  • 18 lipca – Wrocław, HotSpot

Łapcie wejściówki, póki jeszcze są. Znajdziecie je pod tym linkiem.

OIO – Worki w tłum

30 lipca – Guzior, Żabson, Reto, Słoń i Kabe w Gdańsku

Koncert, podczas którego jednego wieczoru wystąpią Guzior, Żabson, Reto, Słoń i Kabe odbędzie się w ramach cyklu Lato w Plenerze w S1 – Scena Plenerowa w Gdańsku. Musicie tam być! Po ostatnie bilety odsyłamy na stronę Biletomat.pl.

Kabe – Nike Air Max

Kukon w Rzeszowie, Lublinie i we Wrocławiu

Kukon zaprasza na Ogrody on Tour. Raper w ramach trasy wystąpi w Rzeszowie i Lublinie. Natomiast podczas koncertu we Wrocławiu, w ramach cyklu Lato w Plenerze, towarzyszyć mu będzie OKI.

Bilety na wszystkie koncerty są jeszcze dostępne, znajdzie się tutaj.

Kukon x Magiera – Manekin

KęKę w Krakowie, Łodzi i Poznaniu

KęKę tego lata zaprezentuje na żywo materiał ze swojej najnowszej płyty Siara. Raper wystąpi m.in. w Krakowie, Łodzi i Poznaniu. Bilety na te wydarzenia znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

KęKę – Moja gwardia

15-17 lipca – Mazury Hip-Hop Festiwal

Mazury Hip-Hop Festiwal powracają do giżyckiej Twierdzy Boyen. W ten lipcowy weekend zagrają dla Was: Bedoes, PRO8L3M, KęKę, Paluch, Guzior, Żabson, White 2115,, O.S.T.R., Sobel, Sarius, Reto, Malik Montana, OKI, Kukon, Kabe, Chivas i Gedz.

3-dniowe karnety na festiwal są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Mazury Hip Hop Festiwal 2021 koncerty hip-hopowe

17 lipca – Meek, Oh Why? w Poznaniu

Meek, Oh Why? wystąpi w ramach trasy promującej jego trzeci, a zarazem najbardziej przełomowy album Zachód. Koncert odbędzie się w nowo otwartej poznańskiej miejscówce Plener Promienista. Bilety znajdziecie pod tym linkiem.

Meek, Oh Why? x Sarsa – Zachód – feat. Hyper Son

Tegoroczne lato obfitować będzie w rapowe koncerty. Sprawdźcie, na jakie hip-hopowe występy warto się wybrać w najbliższym czasie i kupujcie bilety. 19 czerwca – O.S.T.R. i HADES w Olsztynie O.S.T.R. i Hades nie próżnowali podczas lockdownu i już na początku grudnia wydali swój drugi, wspólny album HAO2. Podczas trasy promującej wydawnictwo, raperzy już w tę […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →