kadr z teledysku „MVP”

OIO z kolejnymi datami letnich koncertów


17 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Po wyprzedaniu letnich plenerowych koncertów, supergrupa daje nam kolejne daty. Sprawdźcie, gdzie i kiedy pobuja nas OIO.

OIO – nikt się nie spodziewał, każdy potrzebował

Kiedy ogłoszono, że Otsochodzi, Young Igi i OKI łączą siły stało się jasne, że do spółki z Tymkiem, panowie będą królować podczas letnich posiadówek. Każdy z nich wyrobił sobie do tej pory swoją markę i znalazł swoje grono odbiorców. Wspólny projekt połączył style całej trójki, czego wynikiem jest krążek zatytułowany po prostu OIO. Płyta nagrana bez napinki i na luzie idealnie nadaje się na lato. Wydaje się jeszcze lepiej pasować do lata 2021, biorąc pod uwagę to, jakie emocje związane z ciągłymi lockdownami i pandemią koronawirusa towarzyszyły nam przez ostatnie kilkanaście miesięcy. Potrzebowaliśmy tego luzu.

OIO z kolejnymi datami letnich koncertów
OIO – OIO, okładka płyty

OIO dorzuca nowe daty

Lato jest także okresem koncertów plenerowych. Chociaż branża długo pozostawała w niepewności, co do lata, czego wynikiem były protesty artystów i ludzi z nią związanych, to plenery powoli się otwierają. Kto chciał zobaczyć Otsochodzi, Igiego i OKIEGO na żywo, musiał być przygotowany na walkę o bilety. Koncerty supergrupy cieszą się sporym zainteresowaniem, toteż szybko się powyprzedawały zwłaszcza, że nie ogłoszono ich zbyt wiele. Fani tęsknili za koncertami, a supergrupa zagwarantuje im dawkę nowej energii. Teraz otrzymaliśmy trzy nowe daty:

OIO – Poznań, Skwer Play – bilety

Druga poznańska data koncertu OIO na Skwerze Play to 14 lipca. Bilety zgarniecie na Biletomat.pl, jednak śpieszcie się, ponieważ szybko może ich braknąć!

Po wyprzedaniu letnich plenerowych koncertów, supergrupa daje nam kolejne daty. Sprawdźcie, gdzie i kiedy pobuja nas OIO. OIO – nikt się nie spodziewał, każdy potrzebował Kiedy ogłoszono, że Otsochodzi, Young Igi i OKI łączą siły stało się jasne, że do spółki z Tymkiem, panowie będą królować podczas letnich posiadówek. Każdy z nich wyrobił sobie do […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Lato w Plenerze | OIO - II termin | 14 lipca | Skwer Play, Poznań

Biletomat.pl
85 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →