Siwers, Pezet, Kukon i Amen mają tą wspólną, wysokooktanową jazdę


24 maja 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Siwers nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o promocję nadchodzącej solówki. Kolejne single zwiastujące Powrót z drogi donikąd pojawiają się szybko i regularnie. Najnowszy, do sieci, wjechał jeszcze przed weekendem.

Siwers, Pezet, Kukon i Amen lecą razem jak Petrolheadz

Świat muzyki i ze światem motoryzacji przecina się całkiem często. Wszakże fanów czterech kółek nie brakuje nigdzie. A w hiphopowym środowisku jest ich wyjątkowo dużo. Kompilację polskich, rapowych numerów, traktujących jedynie o tematyce motoryzacyjnej, można by ułożyć już bezproblemowo. I to zapewne, niejedną. Najnowszym natomiast utworem idealnie w powyższe się wpisującym jest premierowy singiel Siwersa. Twórcy nie od dzisiaj znanego ze swojej samochodowej pasji, który wyraz daje temu właśnie w numerze Petrolheadz. Z pomocą przychodzi mu kilku innych znanych autofreaków. A za takich na naszej scenie uchodzą także Pezet, Kukon, Amen oraz DJ Phunk’ill, czyli prawdziwi Petrolheadz z krwi i kości.

Siwers swój Powrót z drogi donikąd zaliczy w czerwcu

Powrót z drogi donikąd będzie trzecim już solowym albumem Siwersa. Pierwsze natomiast, solowe wydawnictwo tego akurat reprezentanta składu JWP/BC ukazało się już w 2013 roku i była to płyta pt. Bez Ceregieli. Druga, i na ten moment ostatnia solówka SWRS’a, czyli materiał zatytułowany Huśtawki, ukazała się przed czterema laty. Zmieni się to już 11 czerwca 2021 roku, gdyż na ten dzień warszawski raper i producent zaplanował premierę swojego najnowszego albumu. I jak w przypadku wcześniejszych, solowo realizowanych projektów, tak i Powrót z drogi donikąd jest praktycznie wyłącznym popisem Siwersa.

Szczegółowy opis jaki, ten zapowiedziany na przyszły miesiąc Powrót z drogi donikąd będzie, zamieściliśmy z kolei w tym miejscu. Pierwszą muzyczną natomiast zapowiedź tego wydawnictwa usłyszeliśmy w kwietniu. Siwers zaserwował nam wówczas Creme de la crème, po którym nastąpiło szybkie Rach pach ciach w towarzystwie DJ’a Falcon1. Nagrany wraz z Pezetem, Kukonem, Amenem i DJ Phunk’illem numer Petrolheadz jest najświeższym singlem zapowiadającym ten czerwcowy Powrót z drogi donikąd.

Siwers - Powrót z drogi donikąd - okładka
Siwers – Powrót z drogi donikąd – okładka

Premierę zaliczył zobrazowany klipem singiel “Petrolheadz” zapowiadający czerwcowy “Powrót z drogi donikąd” reprezentanta JWP/BC.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →