Bracia KACPERCZYK zdradzają tytuł i datę premiery debiutanckiego albumu


29 stycznia 2020

Podziel się newsem:

KACPERCZYK, czyli pierwsi alternatywni artyści w szeregach SBM Label szykują się do wydania debiutanckiego krążka. Poznaliśmy już tytuł i datę premiery.

Bracia KACPERCZYK zapowiadają debiutancki album. Premiera w lutym

KACPERCZYK to duet, który tworzą bracia – Maciek i Paweł Kacperczyk. Już niebawem, bo 14 lutego, ukaże się ich pierwszy album zatytułowany Sztuki Piękne. Ich pierwszy w całości wspólny projekt to zapis przeżyć i obserwacji młodych ludzi po zderzeniu się z nową rzeczywistością, która zastała ich po przenosinach z rodzinnego Lublina do Warszawy.

Ironiczne, przepełnione historiami i obserwacjami teksty Maćka. zabierające słuchacza na spacer po nowo zastanej rzeczywistości współgrają z warstwą muzyczną autorstwa Pawła, w której elektronika miesza się z popem, elementami punk rocka i brzmieniami charakterystycznymi dla zachodniego wybrzeża USA.

Album obecnie promują single: Iggy, Nie wyjadę z gościnnym udziałem Jana-rapowanie, do którego teledysk otrzymał nagrodę w kategorii muzyka alternatywna na festiwalu PL Music Video Awards, H4R1BO oraz najnowszy Blask, w którym udzielił się Ralph Kaminski.

KACPERCZYK feat. Jan – rapowanie – Nie wyjadę

KACPERCZYK – Sztuki Piękne – tracklista

 1. SZTUKI PIĘKNE
 2. IGGY
 3. CHWILE
 4. 14.02 FEAT. ???
 5. JUMBO JET
 6. KALEJDOSKOP FEAT. ???
 7. H4R1B0
 8. NIE WYJADĘ FEAT. JAN RAPOWANIE
 9. BLASK FEAT. RALPH KAMINSKI
 10. BETON
 11. ZOMBIE FEAT. ???
 12. ZDJĘCIA
KACPERCZYK - Sztuki Piękne
KACPERCZYK – Sztuki Piękne, okładka płyty

Album KACPERCZYK Sztuki Piękne można zamawiać w preorderze tutaj.

KACPERCZYK – trasa koncertowa

Premierowego materiału od braci KACPERCZYK będzie można posłuchać na żywo podczas kilku koncertów promujących wydawnictwo. Sprawdźcie, gdzie wystąpią:

21.02. – Warszawa, Miłość Kredytowa 9
22.02. – Wrocław, Academia CLUB
14.03. – Lublin, Dom Kultury
21.03. – Gdańsk, Ziemia
27.03. – Kraków, Szpitalna 1

KACPERCZYK, czyli pierwsi alternatywni artyści w szeregach SBM Label szykują się do wydania debiutanckiego krążka. Poznaliśmy już tytuł i datę premiery. Bracia KACPERCZYK zapowiadają debiutancki album. Premiera w lutym KACPERCZYK to duet, który tworzą bracia – Maciek i Paweł Kacperczyk. Już niebawem, bo 14 lutego, ukaże się ich pierwszy album zatytułowany Sztuki Piękne. Ich pierwszy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.