fot. Maciej Chomik

Kacperczyk powrócą na wiosnę z nowym materiałem


26 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Podczas trwającego SBM FFestivalu vol. 6 Kacperczyk ogłosili, że na wiosnę powrócą z nowym materiałem. Sprawdź szczegóły.

30 koncert w tym roku

Kacperczyk byli jednymi z artystów, którzy wystąpili na głównej scenie podczas pierwszego dnia 6. edycji SBM FFestivalu. W ramach krótkich anegdot poruszanych w przerwach między piosenkami m.in. śmiejąc się z tekstu własnej piosenki Iggy stwierdzili, że mają już budżet na klipy większy niż 50 tysięcy złotych. Zauważyli także, że to ich 30 koncert tego lata. Była to także jedna z ostatnich okazji, by usłyszeć ich na trasie promującej album Kryzys Wieku Wczesnego, który pokrył się złotem, a cytując Maćka Kacperczyka: niedługo pewnie będzie platynowy. Skoro to jeden z ostatnich koncertów, to co dalej? Reprezentanci SBM Label planują przerwę, co jest absolutnie zrozumiałe, patrząc na ilość granych przez nich występów, aby następnie powrócić ze zdwojoną mocą. Kiedy to nastąpi?

Kacperczyk – Kryzys Wieku Wczesnego

Szykujemy jeszcze grubsze rzeczy

Mówiąc o planach na przyszłość, Kacperczyk wskazali wiosnę 2023 roku jako luźny termin, kiedy możemy spodziewać się od nich nowej muzyki. Jeśli wierzyć zapowiedziom, będą to jeszcze grubsze rzeczy niż do tej pory. Patrząc na to, z jaką systematycznością ukazują się kolejne projekty wydawane nakładem SBM Label, można się spodziewać, że podana przez braci Kacperczyk data jest terminem wiążącym i to wtedy ukaże się trzeci studyjny album duetu. Warto przypomnieć, że w samym 2022 roku w SBM ukazały się już albumy Jana-rapowanie, Lanka, Kinnego Zimmera, White’a 2115, a także trzecia część projektu In Hajs We Trust oraz hitowy Hotel Maffija 2, a więc projekt autorstwa całej wytwórni.

Podczas trwającego SBM FFestivalu vol. 6 Kacperczyk ogłosili, że na wiosnę powrócą z nowym materiałem. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →