kadr z klipu do utworu „Balenciaga Blues”

SBM FFestival powróci w 2023 roku. Są pierwsi ogłoszeni artyści

Obserwuj nas na instagramie:

SBM FFestival powróci w siódmej odsłonie jako czterodniowa impreza. Zgodnie z tradycją odbędzie się on końcem sierpnia na Bemowie.

Święto wytwórni po raz siódmy [aktualizacja 10.05.2023]

A więc możemy dopisać kolejny festiwal do tegorocznej imprezowej mapy Polski. SBM Label zapowiedział oficjalnie, że w tym roku odbędzie się siódma edycja SBM FFestivalu. Nowością względem poprzednich edycji będzie czas trwania festiwalu:

Oficjalnie – SBM FFESTIVAL POWRACA!
Ponownie zabierzemy Was na Lotnisko Bemowo w Warszawie i tym razem festiwal potrwa aż 4 dni – od 23 do 26 sierpnia 2023.
Pierwszych artystów odsłonimy w najbliższą środę o 12:00

Patrząc na czas trwania festiwalu i obecny skład wytwórni, oczekiwaliśmy w line-upie niespodzianek i otrzymaliśmy je. Oprócz duetu Solar/Białas, Kinnego Zimmera i Fukaja podczas SBM FFestivalu wystąpią Guzior, Sobel oraz Kukon. Jest to o tyle ciekawa sytuacja, że choć każdy z tych raperów współpracował z SBM Label, nigdy do niego nie należeli. I choć i tacy raperzy występowali w poprzednich edycjach, to postawienie na nich jako pierwszych ogłoszonych artystów to ciekawy ruch. Czyżby szykował nam się festiwal wypełniony ksywkami przyjaciół Solara i Białasa? Pozostaje czekać na kolejne ogłoszenia.

Plakat promujący SBM FFestival 2023

SBM FFestival powróci w 2023 roku

Liczne wątpliwości

Pośród fanów wytwórni i po prostu słuchaczy rapu zrodziły się liczne dyskusje dotyczące tego czy SBM FFestival się w tym roku odbędzie. Jest to związane z mocnymi zmianami personalnymi wewnątrz wytwórni m.in. odejściem ekipy 2115 czy Jana-Rapowanie. Ponadto po wielu latach współpracy wytwórnia zerwała współpracę z Sold Out Agency, która organizowała ostatnie edycje festiwalu. Patrząc jednak na zapowiedź, wydarzenie SBM Label nie tylko nie znika z koncertowej mapy Polski, ale jeszcze dodatkowo się rozwija. Coś nam mówi, że to może być najciekawsza edycja ze wszystkich.

SBM FFestival powróci w siódmej odsłonie jako czterodniowa impreza. Zgodnie z tradycją odbędzie się on końcem sierpnia na Bemowie. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Święto wytwórni po raz siódmy [aktualizacja […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →