KACPERCZYK – kolejni reprezentanci SBM Label, których utwór podbija Internet


19 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Duet KACPERCZYK zaprosił do swojego najnowszego utworu Ralpha Kaminskiego. Co powstało z tej współpracy? Posłuchajcie utworu Blask!

KACPERCZYK, czyli kto?

Choć nazwa może na to nie wskazywać, KACPERCZYK to duet tworzony przez braci Maćka i Pawła Kacperczyków. Wywodzą się z nurtów indie oraz alternatywy, a mimo to niedawno zasilili szeregi wytwórni SBM Label, która jak widać zaczyna otwierać się na młode talenty również spoza okolic rapu.

Kacperczyk Ralph Kaminski Blask

Duet, który zawojuje polską sceną

KACPERCZYK wchodzą na polską scenę muzyczną z tak zwanego buta. Nie wydali jeszcze nawet albumu, a już mają na swoim koncie debiut na Open’erze i to ponoć udany. Do tego należy dodać współprace z Tym Typem Mesem, Janem – rapowanie, NOCNYM, Solarem, czy Matą. Teraz podzielili się utworem, który stworzyli z Ralphem Kaminskim.

Kacperczyk Ralph Kaminski Blask

Blask – protest song braci KAPERCZYK i Ralpha Kaminskiego

Blask powstał ponad rok temu. Tekst do piosenki napisał Ralph Kaminski, który sam przyznał, że jest on najlepsza rzecz, jaką dotąd stworzył.

To chyba najlepszy tekst jaki napisałem…
BLASK – zrobiliśmy wspólnie z KACPERCZYK na ich nadchodzącą płytę. To nasz protest song, a jak!

Muzyką zajęli się z kolei bracia KACPERCZYK, którzy mieli okazję prezentować już Blask na żywo, na ostatniej trasie RalphaPożegnanie z Morzem, podczas której byli jego gośćmi. Zobaczcie teledysk do najnowszego utworu tego duetu. Klip powstał we współpracy z Karolem Łakomcem, znanym ze współpracy z Kasią Lins. W klipie pojawia się również Ten Typ Mes.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.