Open’er wybrany najlepszym dużym festiwalem w Europie


16 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polski festiwal został wyróżniony w prestiżowym plebiscycie European Festival Awards. Open'er został wybrany najlepszym dużym festiwalem w Europie. Doceniono także współpracę z Netflixem.

European Festival Awards to odbywający się od 2010 roku plebiscyt, który wyłania najlepsze imprezy w minionym sezonie festiwalowym. W poprzednich latach polskie festiwale, w tym chociażby Open’er Festival, OFF Festival czy Tauron Nowa Muzyka Katowice już nie raz zdobywały te nagrody.

Podczas 11. edycji nominowane były: Open’er Festival, Fest Festival, Pol’and’Rock, OFF Festival, Orange Warsaw Festival, Kraków Live Festival oraz Tauron Nowa Muzyka.

Open’er Festival najlepszym dużym festiwalem w Europie

15 stycznia w holenderskim Groningen odbyła się ceremonia wręczenia nagród za sezon 2019. Wśród laureatów znalazł się jeden polski festiwal – Open’er, który zwyciężył w kategorii Best Major Festival. Dodatkowo jury doceniło także ich współpracę z platformą Netflix, która zaowocowała strefą serialu Stranger Things na terenie imprezy i spotkaniem z aktorami.

Poznajcie zwycięzców w pozostałych kategoriach:

European Festival Awards 2019 – wyniki

Najlepszy duży festiwal

Open’er Festival (Poland)

Najlepszy festiwal średniej wielkości

Electric Castle (Romania)

Najlepszy mały festiwal

Jazz in the Park (Romania)

Najlepszy festiwal halowy

Reeperbahn Festival (Germany)

Najlepszy nowy festiwal

No Sleep Festival (Serbia)

Line-up roku

Glastonbury (United Kingdom)

Debiutant roku

Billie Eilish (US)

Nagroda za współpracę z marką

Open’er Festival (Poland) & Netflix’s Stranger Things

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Festiwale

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.