Pol’and’Rock 2019 – fotorelacja z Najpiękniejszego Festiwalu Świata


14 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

25. Pol’and’Rock za nami. Festiwal odbył się w dniach 1-3 w Kostrzynie nad Odrą. Zobaczcie naszą fotorelację z tego wydarzenia.

Pol’and’Rock, wcześniej Przystanek Woodstock, to darmowy festiwal, organizowany od 25 lat w ramach podziękowania wolontariuszom za zaangażowanie w zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szacuje się, że w tym roku na terenie festiwalu, w kulminacyjnym momencie było ponad 700 tys. osób.

Tegoroczna edycja festiwalu rozpoczęła się w wyjątkowy sposób. Nad głowami uczestników przeleciały zabytkowe samoloty Red Bulla, natomiast ludziom rozdano tysiące słoneczników. Było to nawiązanie do pól słoneczników w Żarach, gdzie odbyła się pierwsza odsłona Przystanku Woodstock w Polsce.

Jurek Owsiak otworzył Najpiękniejszy Festiwal Świata słowami:

To jest mój kawałek ziemi, o który będę dbał i który będę szanował. To jest mój dom, w którym panuje miłość, tolerancja, braterstwo i przyjaźń. Tak mi dopomóż rock’n’roll, rock’n’roll, rock’roll!

Pol’and’Rock 2019 – koncerty

W tym roku w Kostrzynie nad Odrą mogliśmy zobaczyć koncerty takich zespołów i wykonawców jak: Hunter, Krzysztof Zalewski, Lordi, Sidney Polak, BOKKA, Kwiat Jabłoni, Pablopavo i Ludziki, Gogol Bordello, Happysad, Daria Zawiałow, The Casualties, Crossfaith, Dub FX, Łydka Grubasa, Majka Jeżowska, Agnieszka Chylińska, Kult, Crystal Fighters, Skuns Anansie i wielu innych.

Pol’and’Rock 2019 – inspirujące spotkania w ramach ASP

Pol’and’Rock to, poza koncertami, także spotkania z inspirującymi ludźmi ze świata szeroko pojętej kultury. W tym roku w Akademii Sztuk Przepięknych pojawili się m.in: Katarzyna Nosowska, Olga Tokarczuk, Wojciech Smarzowski czy Zbigniew Zamachowski.


Zobaczcie także:

Pol’and’Rock Festival 2019 – co działo się pierwszego dnia?

Pol’and’Rock Festival 2019 – relacja z drugiego dnia

25. Pol’and’Rock za nami. Festiwal odbył się w dniach 1-3 w Kostrzynie nad Odrą. Zobaczcie naszą fotorelację z tego wydarzenia. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Pol’and’Rock, wcześniej Przystanek Woodstock, […]


ZOBACZ: Pol’and’Rock Festival 2019 – fotorelacja

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →