Orange Warsaw Festival 2020 ogłasza pierwszych artystów

Podziel się newsem:

Organizatorzy Orange Warsaw Festival zrobili nam Mikołajkowy prezent i ogłosili pierwszych pięciu artystów, którzy wystąpią na przyszłorocznej edycji. Wśród nich dwóch headlinerów.

W przyszłym roku Orange Warsaw Festival ponownie zawita na Tor Wyścigów Konnych na Służewcu. Dziś poznaliśmy datę kolejnej edycji oraz pierwszych wykonawców. Sprawdźcie, kto wystąpi na warszawskim festiwalu w dniach 5-6 czerwca:

Orange Warsaw Festival 2020 – pierwsze ogłoszenie

Camila Cabello headlinerką Orange Warsaw Festival 2020

Pierwszą ogłoszoną dziś artystką jest Camila Cabello. Jedna z najpopularniejszych obecnie wokalistek wydała dziś swój najnowszy album zatytułowany Romance a 5 czerwca wystąpi w Warszawie jako co-headlinerka OWF.

Tyler, The Creator kolejnym headlinerem Orange Warsaw Festival 2020

Również w festiwalowy piątek, 5 czerwca w roli headlinera wystąpi Tyler, The Creator. Amerykański raper jest jedną z najbarwniejszych i najbardziej nieoczywistych postaci światowego hip-hopu. W tym roku ukazał się jego najnowszy album Igor, który debiutował na 1 miejscu Billboardu.

5 Seconds of Summer na Orange Warsaw Festival 2020

Do line-upu dołączył także australijski zespół 5 Seconds of Summer. To jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów w Polsce. Twórcy hitu Youngblood również wystąpią 5 czerwca.

BROCKHAMPTON na Orange Warsaw Festival 2020

Kolejna propozycja dla fanów hip-hopu. Do Warszawy 6 czerwca zawita również jeden z najciekawszych światowych projektów hip-hopowych ostatnich lat – BROCKHAMPTON.

Young Thug na Orange Warsaw Festival 2020

Ostatnim ogłoszonym dziś artystą jest kolejny raper – Young Thug. Jego najnowszy album So Much Fun debiutował w tym roku na szczycie zestawienia Billboard i otrzymał tytuł Best New Album od Pitchforka.

Organizatorzy Orange Warsaw Festival zrobili nam Mikołajkowy prezent i ogłosili pierwszych pięciu artystów, którzy wystąpią na przyszłorocznej edycji. Wśród nich dwóch headlinerów. W przyszłym roku Orange Warsaw Festival ponownie zawita na Tor Wyścigów Konnych na Służewcu. Dziś poznaliśmy datę kolejnej edycji oraz pierwszych wykonawców. Sprawdźcie, kto wystąpi na warszawskim festiwalu w dniach 5-6 czerwca: Orange […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Festiwale

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →