Mata wiosną ruszy w trasę ze swoim debiutanckim albumem “100 dni do matury”


27 grudnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

W przyszłym roku Mata pojedzie w swoją pierwszą trasę koncertową, promującą jego debiutancki album. Sprawdźcie, gdzie zagra!

Na fali hype’u Patointeligencji

Internet jeszcze nie zdążył ochłonąć po niespodziewanej premierze singla Maty, który zawładnął całym krajem. O Patointeligencji mówili wszyscy, niezależnie od tego, czy na co dzień interesują się rapem czy muzyką w ogóle. W kawałku doszukiwano się przeróżnych przekazów, a wraz z tym sława młodego przedstawiciela SBM rosła.

Debiutancki album Maty – 100 dni do matury

Na fali tych wydarzeń Mata zapowiedział premierę swojego debiutanckiego albumu. Tytuł krążka, który swoją premierę będzie miał już 17 stycznia to 100 dni do matury. To historie z beztroskich, szkolnych czasów, gdzie młody Mata borykał się z wieloma wyborami, wątpliwościami i odkrywaniem samego siebie.

Mata 100 dni do Matury

Pierwsza trasa koncertowa Maty – sprawdź, gdzie zagra

To jednak nie koniec niespodzianek od tego warszawskiego zawodnika. Na hypie ostatnich wydarzeń Mata ogłosił również trasę koncertową, która będzie towarzyszyła promocji jego debiutanckiego krążka. Raper wiosną odwiedzi dziesięć polskich miast. Radzimy Wam nie przegapić tych koncertów, bo podobnie jak wszystkie dotychczasowe działania Maty również te mogą się okazać istotnym i wartym uwagi momentem w polskim hip hopie.

14 luty – Rzeszów, Pod Palmą
15 luty – Kraków, Klub Studio
22 luty – Gdańsk, Parlament
29 luty – Łódź, Lordi’s Club
7 marca – Wrocław, Stary Klasztor
14 marca – Katowice, Królestwo
20 marca – Poznań, Tama
21 marca – Szczecin, Kosmos
28 marca – Lublin, Klub 30
4 kwietnia – Warszawa, Proxima

Mata koncerty

W przyszłym roku Mata pojedzie w swoją pierwszą trasę koncertową, promującą jego debiutancki album. Sprawdźcie, gdzie zagra! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Na fali hype’u Patointeligencji […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →