fot. Maciej Chomik

Kacperczyk w wyjątkowym wykonaniu “Pamiętam Ciebie z tamtych lat”


23 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Na tydzień przed premierą albumu Tribute to Krzysztof Krawczyk do sieci trafił pierwszy singiel promujący to wydawnictwo. Bracia Kacperczyk prezentują Pamiętam Ciebie z tamtych lat.

Krzysztof Krawczyk wiecznie żywy

Już tylko tydzień pozostał do premiery albumu stworzonego w ramach wyjątkowego projektu Tribute to Krzysztof Krawczyk. Kompozytor Wojtek Urbański wraz z orkiestrą zaprosił gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej, by wykonać wspólnie podczas koncertów z tegorocznej trasy Męskiego Grania utwory zmarłego w 2021 roku legendarnego piosenkarza. Podczas występów we Wrocławiu, Katowicach oraz Żywcu zarejestrowano wykony, z których powstała płyta. Dziś do sieci trafił pierwszy singiel z tego wydawnictwa, cover Pamiętam Ciebie z tamtych lat, na którym Urbański Orkiestrze towarzyszą bracia Kacperczyk. Pośród pozostałych artystów biorących udział w projekcie znaleźli się: Maciej Maleńczuk, Artur Rojek, Błażej Król i Natalia Szroeder, Smolik, Piotr Zioła, Grubson, IGO, Miuosh, Skubas i Natalia Grosiak, WaluśKraksaKryzys, Maciej Musiałowski, Jarecki, Baasch, Marcelina oraz Jucho. Według doniesień, na liście wziętych na warsztat utworów znajdują się m.in. Chciałem być, Mój przyjacielu, Parostatek czy Bo jesteś ty.

Urbański Orkiestra feat. Kacperczyk – Pamiętam Ciebie z tamtych lat

Kacperczyk wrócą na wiosnę

Bracia Kacperczyk byli bezsprzecznie jednym z największych objawień 2021 roku. Ich utwór Sebiksy nagrany wspólnie z Julią Wieniawą został odsłuchany w serwisie Spotify ponad 16 milionów razy. Podczas swojego występu na SBM FFestival 6 wskazali wiosnę 2023 roku jako czas, kiedy powrócą do nas z nowym materiałem. Jak sami określili „będą to jeszcze grubsze rzeczy niż dotychczas”. Na rzeczonym koncercie, który był 30. występem duetu tego lata, poinformowali także, że ich ostatni album – Kryzys Wieku Wczesnego – stanie się prawdopodobnie niedługo platynowy.

Na tydzień przed premierą albumu Tribute to Krzysztof Krawczyk do sieci trafił pierwszy singiel promujący to wydawnictwo. Bracia Kacperczyk prezentują Pamiętam Ciebie z tamtych lat. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →