wikicommons

Niepublikowany utwór Krzysztofa Krawczyka trafił do sieci


31 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił niepublikowany dotąd utwór Krzysztofa Krawczyka zatytułowany „Cierpliwie żyj, aby żyć”. Trafi on na antologię utworów artysty.

Ukochany artysta Polaków

Już ponad dwa lata minęły od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Wokalista, pomijając nawet aspekt muzyczny, cieszył się ogromną popularnością i sympatią Polaków. Nie dziwi więc, że tak chętnie wykonywane są jego utwory podczas różnych wydarzeń muzycznych (m.in. Męskiego Grania). Do sprzedaży już w tym tygodniu trafi ponadto niezwykłe wydawnictwo Po prostu Krawczyk. Antologia przebojów. Wydana zarówno na CD jak i na winylu kompilacja będzie zawierać największe hity artysty, ale także prawdziwą gratkę dla fanów jego twórczości. Dwa niepublikowane utwory:

Z Krzysztofem Krawczykiem współpracowałem i przyjaźniłem się 47 lat. Tytuł „Po prostu Krawczyk” to najlepszy opis jego drogi artystycznej i życiowej. A także najlepsze streszczenie opinii – tych pozytywnych i tych negatywnych – które wygłaszano po każdej jego nowej piosence.

Krzysztof Krawczyk w latach osiemdziesiątych, będąc w jednym z bydgoskich szpitali poznał Macieja Świtońskiego, który polecił mu wielu młodych wykonawców, między innymi Jarka Webera. Razem nagrali 17 utworów, z których dwa prezentujemy na antologii.

Andrzej Kosmala, K&K Studio, informacja prasowa

Do sieci trafiła właśnie pierwsza z niepublikowanych wcześniej piosenek, zatytułowana Cierpliwie żyj, aby żyć. Premiera Krawczyk. Antologia przebojów. już w najbliższy piątek 3 listopada. Oba wydania albumu są dostępne do kupienia tutaj.

Krzysztof Krawczyk – Cierpliwie żyj, aby żyć

Do sieci trafił niepublikowany dotąd utwór Krzysztofa Krawczyka zatytułowany „Cierpliwie żyj, aby żyć”. Trafi on na antologię utworów artysty. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Ukochany artysta Polaków Już ponad dwa […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →