Fisz Emade Tworzywo mają „Za mało czasu”. Nowy utwór dostępny


23 września 2021

Podziel się newsem:

Fisz Emade Tworzywo zaprezentowali kolejną piosenkę, zwiastującą nadchodzące wydawnictwo zatytułowane Ballady i protesty oraz zapowiedzieli trasę koncertową.

Ballady i protesty nadchodzą

Po kilkumiesięcznej przerwie bracia Waglewscy i spółka częstują nas kolejną porcją dźwięków pochodzących ze zbliżającego się dwupłytowego wydawnictwa Ballady i protesty. Panowie zdążyli także wydać album koncertowy, na którym znalazły się utwory z przekroju całej dyskografii Fisz Emade Tworzywo. Płyta zatytułowana po prostu Koncert, ukazała się 14 maja.

Premiera kolejnego studyjnego krążka już niebawem, a muzycy po całkiem mocnej wydawniczej ofensywie w postaci kawałków Mój kraj znika, Nie za miłe wiadomości, Kurz, oraz rapowanych 2020 oraz 1,5 metra, po raz kolejny w klasowym stylu podgrzewają atmosferę. „Muzyka jest moim narkotykiem”, jak w nowym utworze śpiewa Fisz, sprawdza się i w tym przypadku, bo muzyka Fisz Emade Tworzywo jest naszym narkotykiem.

Fisz Emade Tworzywo mają „Za mało czasu". Nowy utwór dostępny
Za mało czasu – okładka singla

Fisz Emade Tworzywo w hołdzie dla lat 90.

Za mało czasu kontynuuje mariaż Fisz Emade Tworzywo z muzyką elektroniczną, tym razem kierując się bardziej w stronę lat 90. W lekko nostalgicznym utworze wykorzystano sample z piosenki Barbary Wrońskiej pt. Rozmowa, pochodzącej z debiutanckiej płyty artystki – Dom z ognia.

To bardzo ważny dla nas utwór – opowieść o czasach, które ukształtowały nas muzycznie. Hołd dla muzyki, która ratuje nasze dusze i hołd dla miasta w którym się wychowywaliśmy. Dla naszych przyjaciół DJ-ów, kolekcjonerów winylowych płyt, znajomych dla których „muzyka jest narkotykiem”.

czytamy w mediach społecznościowych zespołu

Do piosenki powstał także teledysk w reżyserii Barta Pogody, w którym pojawiają się także między innymi Iwona Skwarek, Asia Bielawska, Iga Krzysik i Julia Pacyńska, czyli artystki tworzące elektroniczny girlsband Shyness!. Krążek Ballady i protesty swoją premierę będzie miał 29 października. Dwupłytowe wydawnictwo będzie dzielić się na spokojniejsze, osobiste, intymne utwory oraz te nieco mocniejsze, czerpiące z rapu, rocka i elektroniki, komentujące rzeczywistość, która nas otacza. Preorder płyty dostępny jest na stronie Mystic Production.

Fisz Emade Tworzywo – Za mało czasu, zobacz teledysk

Zespół zagra także jesienno-zimową trasę koncertową promującą nowy krążek.

 • 05.11 – Białystok – Zmiana Klimatu
 • 12.11 – Gdańsk – Stary Maneż
 • 14.11 – Katowice – P23
 • 19.11 – Poznań – Tama
 • 20.11 – Szczecin Przecław – GOKSIR
 • 25.11 – Lublin – CSK
 • 26.11 – Kraków – Kwadrat
 • 28.11 – Olsztyn – Filharmonia Warmińsko-Mazurska
 • 03.12 – Warszawa – Palladium
 • 04.12 – Wrocław – A2
 • 08.12 – Toruń – OdNowa
 • 12.12 – Łódź – Wytwórnia
 • 15.12 – Konin – Centrum Kultury i Sztuki
Fisz Emade Tworzywo mają „Za mało czasu". Nowy utwór dostępny

Fisz Emade Tworzywo zaprezentowali kolejną piosenkę, zwiastującą nadchodzące wydawnictwo zatytułowane Ballady i protesty oraz zapowiedzieli trasę koncertową. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Ballady i […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →