Fisz Emade Tworzywo żegnają 2020 rok środkowym palcem


15 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Fisz Emade Tworzywo dzielą się nowym utworem, w którym podsumowują kończący się już, feralny rok. Posłuchajcie ich 2020!

Fisz Emade Tworzywo triumfują podczas III edycji Polish Music Video Awards

Fisz Emade Tworzywo dopiero co zgarnęli dwa wyróżnienia podczas III edycji plebiscytu Polish Music Video Awards za wyjątkowy teledysk do równie wyjątkowego utworu z ważnym przekazem. Mowa oczywiście o singlu Nie za miłe wiadomości, który zwyciężył w kategoriach Grand Prix i Ważny Przekaz.

Fisz Emade Tworzywo Polish Music Video Awards
Fisz Emade Tworzywo – Polish Music Video Awards
Fisz Emade Tworzywo - Polish Music Video Awards
Fisz Emade Tworzywo – Polish Music Video Awards

Fisz Emade Tworzywo – Nie za miłe wiadomości, zobacz teledysk

Fisz Emade Tworzywo podsumowują rok. Zespół z nowym, mocnym utworem

Mimo to zespół nie spoczywa na laurach i właśnie podzielił się kolejnym utworem, który, podobnie jak wszystkie wydane przez Fisz Emade Tworzywo w tym roku, jest odpowiedzią na wydarzenia, które działy się w Polsce i na świecie.

Fisz Emade Tworzywo 2020
Fisz Emade Tworzywo – kadr z teledysku do utworu „2020”

2020 to w zasadzie dobitne, muzyczne podsumowanie całego mijającego właśnie roku. Panowie z Fisz Emade Tworzywo nie pozostawiają na tytułowym bohaterze swojego utworu suchej nitki i wymownie żegnają go środkowym palcem. Posłuchajcie!

Fisz Emade Tworzywo – 2020, posłuchaj

Fisz Emade Tworzywo dzielą się nowym utworem, w którym podsumowują kończący się już, feralny rok. Posłuchajcie ich 2020! Fisz Emade Tworzywo triumfują podczas III edycji Polish Music Video Awards Fisz Emade Tworzywo dopiero co zgarnęli dwa wyróżnienia podczas III edycji plebiscytu Polish Music Video Awards za wyjątkowy teledysk do równie wyjątkowego utworu z ważnym przekazem. […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →