Fisz ponownie śpiewa o ważnych rzeczach. Posłuchajcie singla „Kurz”


17 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Fisz Emade Tworzywo zaprezentowali kolejny singiel z nadchodzącego albumu. Posłuchajcie niepokojącego i poruszającego utworu Kurz.

Fisz Emade Tworzywo ponownie z mocnym przekazem w nowym singlu

Fisz Emade Tworzywo nie pozwalają nam się nudzić, a jednocześnie ponownie przyprawiają o emocjonalne ciarki, sprawiają, że włosy na ciele się jeżą i skłaniają do dość niepokojących refleksji.

Fisz Emade Tworzywo Kurz

Nowy, nadchodzący album grupy, której przewodzą bracia Waglewscy zdaje się być pisany na bieżąco, bowiem każdy kolejny singiel brzmi jak reakcja i odpowiedź na to, co aktualnie dzieje się na świecie i w naszym społeczeństwie.

Tak było kilka miesięcy temu, gdy tuż po feralnych wydarzeniach w radiowej Trójce, które skończyły się falą zwolnień dziennikarzy muzycznych, ukazał się pierwszy singiel zwiastujący nowe wydawnictwo – Mój kraj znika, kawałek idealnie opisujący obecne wtedy nastroje w społeczeństwie.

Fisz Emade Tworzywo – Mój kraj znika

Potem otrzymaliśmy Nie za miłe wiadomości. Wymowny tytuł tego utworu mówi sam za siebie. Opowiadający o nierównościach społecznych kawałek ukazał się tuż przed pierwszą turą wyborów prezydenckich.

Fisz Emade Tworzywo – Nie za miłe wiadomości

Dziś Fisz Emade Tworzywo ponownie trafiają w punkt z przesłaniem, które zawarli w utworze Kurz. Posłuchajcie sami!

Fisz Emade Tworzywo – Kurz, posłuchaj nowego singla

Nowy album Fisz Emade Tworzywo nadchodzi

Nowy album Fisz Emade Tworzywo ukaże się jesienią 2021 roku. Będzie to dwupłytowe wydawnictwo składające się z dwóch części: Ballady i Protesty. Więcej o nadchodzącej płycie grupy pisaliśmy tutaj. Jesienią tego roku z nowym albumem powróci z kolei rodzinny kolektyw Waglewski Fisz Emade. Sprawdźcie szczegóły!

Fisz Emade Tworzywo zaprezentowali kolejny singiel z nadchodzącego albumu. Posłuchajcie niepokojącego i poruszającego utworu Kurz. Fisz Emade Tworzywo ponownie z mocnym przekazem w nowym singlu Fisz Emade Tworzywo nie pozwalają nam się nudzić, a jednocześnie ponownie przyprawiają o emocjonalne ciarki, sprawiają, że włosy na ciele się jeżą i skłaniają do dość niepokojących refleksji. Nowy, nadchodzący […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →