Fisz ponownie śpiewa o ważnych rzeczach. Posłuchajcie singla “Kurz”


17 sierpnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Fisz Emade Tworzywo zaprezentowali kolejny singiel z nadchodzącego albumu. Posłuchajcie niepokojącego i poruszającego utworu Kurz.

Fisz Emade Tworzywo ponownie z mocnym przekazem w nowym singlu

Fisz Emade Tworzywo nie pozwalają nam się nudzić, a jednocześnie ponownie przyprawiają o emocjonalne ciarki, sprawiają, że włosy na ciele się jeżą i skłaniają do dość niepokojących refleksji.

Fisz Emade Tworzywo Kurz

Nowy, nadchodzący album grupy, której przewodzą bracia Waglewscy zdaje się być pisany na bieżąco, bowiem każdy kolejny singiel brzmi jak reakcja i odpowiedź na to, co aktualnie dzieje się na świecie i w naszym społeczeństwie.

Tak było kilka miesięcy temu, gdy tuż po feralnych wydarzeniach w radiowej Trójce, które skończyły się falą zwolnień dziennikarzy muzycznych, ukazał się pierwszy singiel zwiastujący nowe wydawnictwo – Mój kraj znika, kawałek idealnie opisujący obecne wtedy nastroje w społeczeństwie.

Fisz Emade Tworzywo – Mój kraj znika

Potem otrzymaliśmy Nie za miłe wiadomości. Wymowny tytuł tego utworu mówi sam za siebie. Opowiadający o nierównościach społecznych kawałek ukazał się tuż przed pierwszą turą wyborów prezydenckich.

Fisz Emade Tworzywo – Nie za miłe wiadomości

Dziś Fisz Emade Tworzywo ponownie trafiają w punkt z przesłaniem, które zawarli w utworze Kurz. Posłuchajcie sami!

Fisz Emade Tworzywo – Kurz, posłuchaj nowego singla

Nowy album Fisz Emade Tworzywo nadchodzi

Nowy album Fisz Emade Tworzywo ukaże się jesienią 2021 roku. Będzie to dwupłytowe wydawnictwo składające się z dwóch części: Ballady i Protesty. Więcej o nadchodzącej płycie grupy pisaliśmy tutaj. Jesienią tego roku z nowym albumem powróci z kolei rodzinny kolektyw Waglewski Fisz Emade. Sprawdźcie szczegóły!

Fisz Emade Tworzywo zaprezentowali kolejny singiel z nadchodzącego albumu. Posłuchajcie niepokojącego i poruszającego utworu Kurz. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Fisz Emade Tworzywo ponownie z mocnym […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →