Tymek aka Seven Phoenix z nowym kawałkiem i Vito Bambino na feacie


29 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Tymek nie zwalnia tempa i serwuje nam kolejną ciekawą propozycję pod swoim nowym aliasem Seven Phoenix. W kawałku nie zabrakło również wyjątkowego gościa!

Seven Phoenix nie przestaje zaskakiwać

U Seven Phoenixa robi się coraz ciekawiej! Tymek pod swoim nowym aliasem nie przestaje zaskakiwać. Po opublikowaniu już kilku naprawdę udanych singli, w tym ostatniego, niespodziewanego kawałka z Natalią Grosiak z zespołu Mikromusic na feacie, czas na kolejne niespodzianki!

Seven Phoenix, Lucassi – BROŃ CZERWONA ft. Natalia Grosiak

LATE NIGHT – nowy kawałek od Seven Phoenixa

W swoim najnowszym utworze, Seven Phoenix producencko ponownie połączył siły z Phamem, czego efektem jest genialny, elektryzujący, współczesny bit z mocnym, basowym wbijającym się w głowę uderzeniem, na którym Tymek snuje pełną nostalgii opowieść.

Prawdziwa niespodzianka wydarza się jednak w drugiej zwrotce, kiedy to na wokalu pojawia się lider grupy BitaminaVito Bambino. Artyści wspólnie stworzyli kawałek balansujący na granicy hip-hopu, popu, elektroniki i alternatywy, który jednocześnie przeszywa swoim ładunkiem emocjonalnym, poczuciem samotności i tęsknoty, z drugiej jednak strony, charakterystycznie zresztą dla Vito Bambiono, okraszony jest sporą dozą przymrużenia oka.

Seven Phoenix, Pham – LATE NIGHT ft. Vito Bambino

Całości, podobnie jak przy okazji poprzednich numerów Seven Phoenixa, towarzyszy enigmatyczna animacja autorstwa rybskie. Sam Tymek nie ujawnił jeszcze swoich konkretnych planów na działalność Sevena, jednak po wszystkich dotychczasowych zapowiedziach, mam nadzieję, że finalnie skończy się to mocnym debiutem, którym artysta ponownie podbije polski mainstream. Zasłużył!

Tymek Polska Ballada
Tymek

Tymek nie zwalnia tempa i serwuje nam kolejną ciekawą propozycję pod swoim nowym aliasem Seven Phoenix. W kawałku nie zabrakło również wyjątkowego gościa! Seven Phoenix nie przestaje zaskakiwać U Seven Phoenixa robi się coraz ciekawiej! Tymek pod swoim nowym aliasem nie przestaje zaskakiwać. Po opublikowaniu już kilku naprawdę udanych singli, w tym ostatniego, niespodziewanego kawałka […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →