Tymek aka Seven Phoenix z nowym kawałkiem i Vito Bambino na feacie


29 kwietnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Tymek nie zwalnia tempa i serwuje nam kolejną ciekawą propozycję pod swoim nowym aliasem Seven Phoenix. W kawałku nie zabrakło również wyjątkowego gościa!

Seven Phoenix nie przestaje zaskakiwać

U Seven Phoenixa robi się coraz ciekawiej! Tymek pod swoim nowym aliasem nie przestaje zaskakiwać. Po opublikowaniu już kilku naprawdę udanych singli, w tym ostatniego, niespodziewanego kawałka z Natalią Grosiak z zespołu Mikromusic na feacie, czas na kolejne niespodzianki!

Seven Phoenix, Lucassi – BROŃ CZERWONA ft. Natalia Grosiak

LATE NIGHT – nowy kawałek od Seven Phoenixa

W swoim najnowszym utworze, Seven Phoenix producencko ponownie połączył siły z Phamem, czego efektem jest genialny, elektryzujący, współczesny bit z mocnym, basowym wbijającym się w głowę uderzeniem, na którym Tymek snuje pełną nostalgii opowieść.

Prawdziwa niespodzianka wydarza się jednak w drugiej zwrotce, kiedy to na wokalu pojawia się lider grupy BitaminaVito Bambino. Artyści wspólnie stworzyli kawałek balansujący na granicy hip-hopu, popu, elektroniki i alternatywy, który jednocześnie przeszywa swoim ładunkiem emocjonalnym, poczuciem samotności i tęsknoty, z drugiej jednak strony, charakterystycznie zresztą dla Vito Bambiono, okraszony jest sporą dozą przymrużenia oka.

Seven Phoenix, Pham – LATE NIGHT ft. Vito Bambino

Całości, podobnie jak przy okazji poprzednich numerów Seven Phoenixa, towarzyszy enigmatyczna animacja autorstwa rybskie. Sam Tymek nie ujawnił jeszcze swoich konkretnych planów na działalność Sevena, jednak po wszystkich dotychczasowych zapowiedziach, mam nadzieję, że finalnie skończy się to mocnym debiutem, którym artysta ponownie podbije polski mainstream. Zasłużył!

Tymek Polska Ballada
Tymek

Tymek nie zwalnia tempa i serwuje nam kolejną ciekawą propozycję pod swoim nowym aliasem Seven Phoenix. W kawałku nie zabrakło również wyjątkowego gościa! Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Seven Phoenix […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →