Tymek po cichu wypuścił nowy kawałek. Niech wam to nie umknie


15 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Tymek jest jednym z tych zawodników, którym wyświetlenia nie przewróciły w głowie. Dowód? Nowy, niszowy track pod zmienioną ksywą.

Droga pełna sukcesów

Nie ma chyba ani jednej osoby zainteresowanej rapem, która nie słyszałaby chociaż raz singla Język ciała. Jeden z największych hitów polskiego YouTube’a ma już na liczniku niemal 140 milionów klików, a liczba komentarzy, które sprowokował, również jest duża. Co więcej Anioły i demony zaraz wbiją swoją stówę, podobnie jak Rainman. Nie ma więc wątpliwości, co do tego, że mówimy o człowieku, który nie musi raczej gonić za szczególnym wyświetlaniem się. Zapracował na sieciowy sukces, a teraz tenże sukces pracuje na niego.

To jednak nie do końca tłumaczy, czemu zajęty artysta znajduje czas, by równolegle do głównej działalności tworzyć rzeczy pod pseudonimem. I jaka w zasadzie jest w tym metoda, skoro większość jego słuchacz kolejny raz przegapiła alternatywną nowość.

Tymek – Język ciała ft. Big Scythe

Cały czas pod bronią

Tymek współpracujący z Lucassim z duetu Coals to w sumie nie taka nowość, ale te okoliczności są szczególne. Chodzi bowiem o niszową jazdę, w tym przypadku napędzaną nostalgią, ejtisowym wokalem, a także oszczędnym i naraz bogatym, zmiennym bitem. To jakby zapis chwili, w której człowiek pali papierosa w oknie i duma nad własną samotnością. Warto przy tym wspomnieć, że w utworze BROŃ CZERWONA pojawia się również znana z Mikromusic Natalia Grosiak. Wszystko to zostało zaś zwieńczone niepokojącą, sunącą z wolna animacją. Jest w tym pomysł – to na pewno.

Seven Phoenix (Tymek), Lucassi – BROŃ CZERWONA ft. Natalia Grosiak

Projekt z ambicjami

Promocja kanału, który na razie zebrał trzy tysiące obserwatorów, odbywa się raczej ogranicznie. Przede wszystkim do tej pory Tymek zaangażował ciekawych producentów, bo mieliśmy tu już 1988 z Synów czy Phama. Jednym z gości był zaś Szczyl, którego wielu widziałoby niebawem w trzonie SBM Label. Jakie będą dalsze posunięcia – czas pokaże. Wypadałoby za to życzyć, by odbiorcy trafili na te cykliczne wrzutki, gdyż na razie (zapewne nieintencjonalnie) omijają je całkiem szerokim łukiem.

Seven Phoenix (Tymek), Frank Leen – WSZYSTKO OK ft. Szczyl

Tymek – bilety

Jeśli okoliczności będą korzystne, Tymek pojawi się na Polish Hip-Hop Festival, który odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia w Płocku. Karnet znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Tymek jest jednym z tych zawodników, którym wyświetlenia nie przewróciły w głowie. Dowód? Nowy, niszowy track pod zmienioną ksywą. Droga pełna sukcesów Nie ma chyba ani jednej osoby zainteresowanej rapem, która nie słyszałaby chociaż raz singla Język ciała. Jeden z największych hitów polskiego YouTube’a ma już na liczniku niemal 140 milionów klików, a liczba komentarzy, […]

Polish Hip-Hop Festival 2021 | 5 sierpnia 2021, Czwartek, Plaża nad Wisłą

Biletomat.pl
260 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →