donGURALesko prezentuje swoje kolejne premierowe “Utwory…”


09 kwietnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

donGURALesko wszystkie swoje Utwory rapowane, których można słuchać w domu, w aucie albo w jakimś innym miejscu zaprezentuje w komplecie pod koniec maja. W ostatnim czasie poznaliśmy już trzy z nich. Dowiedzieliśmy się także kilku nowych informacji o nadchodzącym albumie Poznaniaka.

Albatrosy i Koniokrady wypuszczono jako ostatnie

Najnowszy singiel, którym donGURALesko zapowiada wydawnictwo URKMSWDWAAWJIM łączy w sobie dwa kawałki. Pierwszym są otwierające nadchodzącą płytę Albatrosy. Nagranemu na beacie Świerzby utworowi towarzyszy malowniczy klip z lotniczymi ujęciami stolicy Wielkopolski. Obserwujemy w nim również samego Gurala, który Poznań z południa na północ przemierza w kajaku. Z kolei klip do numeru Koniokrady to już obrazek lekko fabularny, utrzymany w kompletnie innym tonie. Oba teledyski, choć różne klimatycznie, są dziełem Filipa Wendlanda.

donGURALesko – Albatrosy [przedmowa] / Koniokrady 

Przedtem były Memy

Wcześniej zaprezentowanym singlem były Memy. Numer, do którego beat dostarczył Magiera zaprezentowano przed tygodniem. Ten z kolei utwór zobrazowano mash-up’em, za który odpowiada również Filip Wendland. Podobnie, jak inaugurujący promocję nowego albumu kawałek Diagnozuj Kit, ten również udanie zapowiada pozostałe Utwory rapowane, których można słuchać w domu, w aucie albo w jakimś innym miejscu.

donGURALesko – Memy

Jednym z gości donGURALesko będzie Masta Ace

DGE zdążył już pochwalić się jednym z featów na swojej nowej płycie. I bez wątpienia jest czym! Jeden z Utworów rapowanych, których można słuchać w domu, w aucie albo w jakimś innym miejscu donGURALesko nagrał bowiem z Masta Ace’em! O obecności na nadchodzącym albumie legendy hip-hopu z Nowego Jorku, Gural poinformował swoich słuchaczy wymownym postem.

Te jakże miłe wieści, w ostatnim czasie potwierdził także DJ Soina. Poznański spec od gramofonów również zrobił swoje w kawałku, w którym usłyszymy autora kultowego A Long Hot Summer. Producentem wspólnego numeru donGURAlesko i Masta Ace’a jest natomiast, szerzej (jeszcze) nieznany Greggs.

Wszystkie Utwory rapowane, których można słuchać w domu, w aucie albo w jakimś innym miejscu usłyszymy 28 maja. W przedsprzedaży nabyć możemy je na stronie www.donguralesko.pl. Więcej informacji o URKMSWDWAAWJIM znajdziecie natomiast w tym miejscu.

donGURALesko - Utwory rapowane, których można słychać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu - okładka
donGURALesko – Utwory rapowane, których można słychać w domu, w aucie albo w jakimś innym miejscu – okładka

“Albatrosy” i “Koniojady” właśnie wypuszczono. Wcześniej były “Memy”, a jednym z gości na albumie “URKMSWDWAAWJIM” jest Masta Ace.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →