fot. materiały prasowe

Open’er Park ogłasza kolejnych artystów. Zagra m.in. Kwiat Jabłoni, a Rasmentalism da jeden ze swoich ostatnich koncertów [aktualizacja]


10 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Open’er Park właśnie obwieścił nowych artystów, którzy wystąpią w Gdyni podczas wakacyjnego, festiwalowego cyklu. Do wcześniejszych nazwisk, w tym Brodki, Dawida Podsiadło, czy Quebonafide dołączają kolejne gwiazdy. Dacie się skusić na muzyczny wyjazd do Trójmiasta?

Open’er Park, czyli kolejny miejski festiwal

Po tym, jak prognozy na Open’er Festival 2021 rozbiły się o gradową chmurę rzeczywistości, jakoś trzeba było pogodzić się z brakiem tegorocznego eventu. Organizatorzy zaproponowali rozwiązanie doraźne, powołując do życia Open’er Park i zapowiadając serię letnich, plenerowych koncertów. Fajnie? Jak to się mówi, lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu, więc narzekać teoretycznie nie wypada. Nadzieje jednak były spore, a kolejny miejski festiwal szczerze mówiąc, ni grzeje, ni ziębi.

Przeczytaj: Open’er Festival otwiera swój własny bar na plaży

Ale, ale, żeby nie było tak ponuro. Gdyńskie wydarzenie ma pewną drobną przewagę w line-upie. Co jakiś czas, sukcesywnie ogłaszani są następni artyści, którzy dadzą swój koncert w Parku Kolibki. I tak, prócz The Dumplings, czy Darii Zawiałow, która gra właściwie wszędzie, w kinie i w Lublinie, będzie można wybrać się na występ Dawida Podsiadło, który na tego typu imprezach raczej nie występuje, a także zobaczyć na żywo Quebonafide i Brodkę, którzy akurat mają wyśmienitą szansę ograć przed fanami swój nowy materiał. Podczas festiwalu usłyszymy również supergrupę OIO, Schaftera, Artura Rojka, Organka oraz Molestę Ewenement.

Open'er Park
Open’er Park 2021

Open’er Park ogłasza nowych artystów

I tak jak poprzednio, organizatorzy postarali się o dość ciekawą selekcję, starając się zapewnić fanom Open’era choć to minimum satysfakcji za następny rok oczekiwania. Do line-upu Open’er Park dołączają bowiem kolejni głośni artyści. Rozchwytywany Kwiat Jabłoni zagra w Gdyni już 5 sierpnia. Dzień później, 6 sierpnia, wystąpi Maria Peszek, która właśnie zapowiedziała swój nowy album singlem Virunga. Hitem będzie zaś kolejny dzień festiwalu, czyli 7 sierpnia. Na scenie zaprezentuje się wówczas Sokół, Rosalie. oraz Rasmentalism, który to zapowiedział koniec działalności. Koncert w ramach Open’er Park będzie jednym z ostatnich występów duetu.

Open'er Park line up bilety

To jednak nie koniec dzisiejszych ogłoszeń Open’er Park. Do ekipy, która wystąpi tego lata w gdyńskim Parku Kolibki dołączają kolejni wykonawcy. W plenerowej odsłonie usłyszymy tam także Pezeta (8 sierpnia), Tymka (12 sierpnia), kolektyw RYSY, Kamp! i A_GIMA (13 sierpnia) oraz Krzysztofa Zalewskiego (15 sierpnia).

Open'er Park line up bilety

Bilety na wyżej wymienionych artystów trafią do sprzedaży w ten piątek, 11 czerwca.

Open’er Park właśnie obwieścił nowych artystów, którzy wystąpią w Gdyni podczas wakacyjnego, festiwalowego cyklu. Do wcześniejszych nazwisk, w tym Brodki, Dawida Podsiadło, czy Quebonafide dołączają kolejne gwiazdy. Dacie się skusić na muzyczny wyjazd do Trójmiasta? Open’er Park, czyli kolejny miejski festiwal Po tym, jak prognozy na Open’er Festival 2021 rozbiły się o gradową chmurę rzeczywistości, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →