Open’er Park zapowiada koncerty kolejnych artystów


30 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Jakby komuś było mało koncertowych wrażeń tego lata (a wiemy, że takich osób nie brakuje!), to Open’er Park dorzuca do puli swoich koncertów kolejnych artystów. Sprawdźcie, kto jeszcze zagra latem w Gdyni!

Open’er Park – koncerty na miarę Open’era w Parku Kolibki

Open’er Park rośnie w siłę! Cykl letnich koncertów, które odbędą się w lipcu i w sierpniu na terenie Parku Kolibki w Gdyni, będzie alternatywą dla flagowej polskiej imprezy muzycznej – Open’er Festival, który w związku z sytuacją pandemiczną na świecie, po raz drugi z rzędu został odwołany.

Zobacz również: Open’er Festival 2021 przełożony. Tym razem ostatecznie

Open’er Park zamiast Open’er Festival? Jak sprawdzi się impreza w zmienionej formule?

Open’er Park 2021 – kto zagra?

Pojedyncze koncerty z pewnością nie będą tym samym, co cztery dni muzycznych wrażeń na terenie lotniska Kosakowo, ale dostarczą fanom muzyki na żywo nie mniej emocji, zwłaszcza, że na scenie Open’er Parku staną największe gwiazdy polskiej estrady, takie jak Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow, Brodka, Quebonafide, The Dumplings, Artur Rojek, Pezet i wielu innych.

Wisienką na trocie będzie również wyjątkowy koncert zagranicznych gwiazd, zespołu Måneskin, który jest podbijającym muzyczne sceny na całym świecie objawieniem tegorocznej Eurowizji. Na zakończenie przygody w Open’er Parku zagra z kolei belgijska DJka i producentka – Amelie Lens.

Måneskin i  Amelie Lens na Opne'er Park
Måneskin i Amelie Lens na Opne’er Park

Open’er Park 2021 – znamy pełen line-up!

Dziś poznaliśmy pełen line-up Open’er Parku do którego dołączyli kolejny polscy artyści i artystki, w składzie: Natalia Przybysz, Mery Spolsky, Margaret, Kasia Lins, Paulina Przybysz, Sorry Boys, Baasch, Linia Nocna oraz Muchy. Sprawdźcie, jak prezentuje się cała rozpiska koncertów w ramach cyklu Open’er Park!

Open'er Park 2021 - koncerty
Open’er Park 2021 – koncerty

Jakby komuś było mało koncertowych wrażeń tego lata (a wiemy, że takich osób nie brakuje!), to Open’er Park dorzuca do puli swoich koncertów kolejnych artystów. Sprawdźcie, kto jeszcze zagra latem w Gdyni! Open’er Park – koncerty na miarę Open’era w Parku Kolibki Open’er Park rośnie w siłę! Cykl letnich koncertów, które odbędą się w lipcu i w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →