fot. Mateusz Stankiewicz

Sorry Boys ruszają w trasę koncertową. Zapowiada się lato pełne “Miłości”


09 czerwca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Sorry Boys wczoraj na swoim Facebooku zapowiedzieli powrót do koncertowania. Zespół wystąpi przed publicznością aż dwanaście razy – w końcu na żywo. Sprawdźcie, czy grupa zawita również do Waszego miasta i posłuchajcie, jak brzmi Miłość.

Sorry Boys – wytęskniony powrót po długiej przerwie

Zarówno fani, jak i artyści na takie wakacje czekali. Takie, czyli normalne, okraszone festiwalami, plenerowymi koncertami oraz występami, czy to w klubach, czy w letnich miejscówkach i scenach na świeżym powietrzu. To wszystko powoli się ziszcza, wydarzenia nabierają tempa, a organizatorzy eventów dosłownie prześcigają się w ogłaszaniu kolejnych zespołów oraz muzycznych atrakcji, które mają przyciągnąć spragnionych rozrywki ludzi.

Ten obrót pandemicznej sytuacji oraz dostępność szczepień sprawiła, że można bez większych obaw korzystać z wielorakich opcji kulturalnej rozrywki. Koncerty oficjalnie wracają – pozostaje nam już tylko zastanowić się, na czyj występ zamierzamy udać się na żywo.

Na trasę wraca zespół Sorry Boys i jest to znakomita rekomendacja otworzenia koncertowego sezonu. Lub jego zamknięcia? Punktu kulminacyjnego? Grupa zagra aż dwanaście koncertów w różnych miastach w całej Polsce, więc bez zbędnych pytań, dajcie się w nich zakochać.

Sorry Boys ogłasza trasę koncertową
“Miłość” – okładka albumu

Sorry Boys – gdzie spotkacie się z Miłością?

Zespół z pewnością po tak długiej i niechcianej przerwie, koncerty zagra z zupełnie nową energią. Podczas lockodwnu Sorry Boys nie próżnowali – ukazał się ich teledysk nagrany w pandemicznej rzeczywistości, a także zagrali szczególny, sylwestrowy koncert. Dobrze jednak będzie ujrzeć ich z powrotem na scenie, bo ich zjawiskowość z przykrością zamykała się za szybą social mediów. Poniżej prezentujemy Wam koncertową rozpiskę zespołu – dobrze wiecie, co z tym zrobić.

Sorry Boys – Warszawa Czeka

 • 11 czerwca 2021 – Kosmos – Szczecin
 • 12 czerwca 2021 – Plener Promienista – Poznań
 • 17 czerwca 2021 – Festiwal Młodzi i Film – Koszalin
 • 10 lipca 2021 – Stay Wild Festival – Wrocław
 • 17 lipca 2021 – Jarocin Festiwal – Jarocin
 • 21 lipca 2021 – Lato na Pradze – Warszawa
 • 23 lipca 2021 – Summer Arena – Gliwice
 • 25 lipca 2021 – Księży Młyn – Łódź
 • 13 sierpnia – Olsztyn Green Festival – Olsztyn
 • 15 sierpnia – Klub Forty Kleparz – Kraków
 • 27 sierpnia – Płock Romantyków – Płock
 • 29 sierpnia – TBA – Mielec

Sorry Boys – 12 czerwca – Poznań – bilety

Zespół wystąpi w Poznaniu już 12 czerwca. Koncert Sorry Boys odbędzie się w Plener Promienista, a bilety na to wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Sorry Boys wczoraj na swoim Facebooku zapowiedzieli powrót do koncertowania. Zespół wystąpi przed publicznością aż dwanaście razy – w końcu na żywo. Sprawdźcie, czy grupa zawita również do Waszego miasta i posłuchajcie, jak brzmi Miłość. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →