Nie pozwól, żeby Linia Nocna wpadła Ci w inne. Sprawdź ich nowy singiel


12 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Linia Nocna prezentuje nowy, zaskakujący singiel zapowiadający ich nadchodzący album. Posłuchajcie Wpadłeś mi w inne!

Linia Nocna przedstawia nową zapowiedź swojej nadchodzącej, drugiej płyty, która będzie następczynią debiutu sprzed dwóch lat, o tytule Znikam na chwilę. Do tej pory, nowe wydawnictwo Lini Nocnej promowały single Zielone Żoli, Hulajnogi oraz Gdziekolwiek z Kubą Badachem. Teraz czas na coś zupełnie innego.

Linia Nocna twierdzi, że Wpadłeś mi w inne!

Jeśli przyzwyczailiście się do elektronicznego i tak zwanego „warszawskiego” brzmienia duetu Moniki „Mimi” Wydrzyńskiej i Mikołaja Trybulec – ich nowa, muzyczna propozycja może Was nieźle zaskoczyć.

Wpadłeś mi w inne to bowiem zdecydowanie bardziej organiczne brzmienie, pełne żywego instrumentarium i klimatu retro, którym Linia Nocna nawiązuje do czasów lat 90., kiedy to technologia nie przejęła jeszcze kontroli nad ludzkością, a relacje między nami były o wiele bardziej intensywne.

Niezmiennym elementem naszych piosenek jest głos Mimi i to, że wszystkie utwory są odzwierciedleniem jakiegoś okresu w trakcie pracy nad płytą, że to mieszanka naszych nastrojów i przeżyć z tego czasu. Tym razem sięgnęliśmy do bardziej analogowych i żywych brzmień, z lekką nutką retro.

Linia Nocna wpadłeś mi w inne
fot. Dagmara Szewczuk

Linia Nocna i Xiaomi Polska, zobaczcie efekty współpracy

Do singla powstał również wyjątkowy teledysk, utrzymany także w stylistyce retro, który został stworzony we współpracy z marką Xiaomi Polska. Monika i Mikołaj wracają w nim do beztroskich czasów swojego dzieciństwa.

Zależało nam, żeby w lekki i przewrotny sposób zwrócić uwagę, na sposób naszej komunikacji obecnie. Wydaje mi się, że tekst nie pozostawia wątpliwości co do interpretacji i tego co miałam na myśli. Kiedy pisaliśmy utwór, nie miałam pojęcia jak bardzo kontakt bezpośredni, tęsknota za wszystkim co bliskie i poza ekranem będzie aktualne w obecnym czasie.

Linia Nocna wpadłeś mi w inne
fot. Dagmara Szewczuk

Linia Nocna – Wpadłeś mi w inne, zobacz teledysk

Nie pozwólcie, żeby nowy singiel Lini Nocnej wpadł Wam w inne. Sprawdźcie folder:

fot. Dagmara Szewczuk

Linia Nocna prezentuje nowy, zaskakujący singiel zapowiadający ich nadchodzący album. Posłuchajcie Wpadłeś mi w inne! Linia Nocna przedstawia nową zapowiedź swojej nadchodzącej, drugiej płyty, która będzie następczynią debiutu sprzed dwóch lat, o tytule Znikam na chwilę. Do tej pory, nowe wydawnictwo Lini Nocnej promowały single Zielone Żoli, Hulajnogi oraz Gdziekolwiek z Kubą Badachem. Teraz czas […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →