Linia Nocna zapowiada nowy album. Premiera jeszcze w tym miesiącu


17 listopada 2020

Podziel się newsem:

Duet Linia Nocna zapowiedział premierę swojego drugiego albumu. Krążek zatytułowany Szepty i dropy ukaże się już lada moment! Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

Linia Nocna, duet tworzony przez Minikę Mimi Wydrzyńską i Mikołaja Trybulca zadebiutował 3 lata temu singlem Znikam na chwilę. W 2018 roku ukazał się ich debiutancki długogrający album o takim samym tytule. Już niedługo ich dyskografia powiększy się o kolejne wydawnictwo.

Linia Nocna – Szepty i dropy. Premiera nowej płyty już za chwilę

W ostatnich miesiącach duet podzielił się kilkoma nowymi singlami zapowiadającymi nowy album. Są to utwory: Zielone Żoli, Kranówka, Gdziekolwiek z gościnnym udziałem Kuby Badacha, Wpadłeś mi w inne, Wyszłam z ciała zaraz wracam, Hulajnogi, Notre Dame oraz Dla Ciebie jestem sobą.

Teraz poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa. Krążek zatytułowany Szepty i dropy ukaże się już 30 listopada.

Z radością informujemy, że premiera naszej drugiej płyty już 30.11 zdecydowaliśmy się wydać nasz album w wyjątkowy sposób. lubimy bezpośredni kontakt z Wami, nasze niedzielne kalambury, długie spotkania po koncertach i rozmowy o wszystkim na transmisjach. będziemy Wam o tym pomyśle opowiadać dużo w najbliższych dniach, póki co łapcie okładkę, którą zrobiliśmy zupełnie sami na naszym poddaszu

Na płycie, oprócz wymienionych wcześniej singli, znajdzie się jeszcze 6 premierowych utworów. Sprawdźcie, jak prezentuje się tracklistka albumu:

Linia Nocna – Szepty i dropy – lista utworów

 1. Od nowa
 2. Zielone Żoli
 3. Poniedziałek
 4. Kranówka
 5. Gdziekolwiek ft. Kuba Badach
 6. Wpadłeś mi w inne
 7. Komary
 8. Moda
 9. Wyszłam z ciała zaraz wracam
 10. Notre Dame
 11. Dla Ciebie jestem sobą
 12. Hulajnogi
 13. Mdli
 14. Kiedy mnie nie będzie już

[Aktualizacja] Nowy album od duetu Linia Nocna – Szepty i dropy już dostępny – odsłuch

Wraz z premierą albumu, do sieci trafił także teledysk do kolejnego singla – Komary, w reżyserii Doroty Miko. Zobaczcie:

Linia Nocna – Komary

zdjęcie główne: fot. Dagmara Szewczuk

Duet Linia Nocna zapowiedział premierę swojego drugiego albumu. Krążek zatytułowany Szepty i dropy ukaże się już lada moment! Sprawdźcie szczegóły. Linia Nocna, duet tworzony przez Minikę Mimi Wydrzyńską i Mikołaja Trybulca zadebiutował 3 lata temu singlem Znikam na chwilę. W 2018 roku ukazał się ich debiutancki długogrający album o takim samym tytule. Już niedługo ich […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.