fot. Bartosz Kuśmierski Photography

Beata i Bajm zagrają na Open’er Park (prawie) za darmo


02 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Beata Kozidrak wraz z zespołem Bajm da specjalny koncert na Open’er Park. Występ absolutnej divy polskiej sceny będzie bowiem… bezpłatny, a raczej – będzie się równał uiszczeniu minimalnej opłaty parkowej. Wejściówki już dostępne!

Beata i Bajm, czyli to, co trzeba przeżyć

Na polskiej scenie wciąż stoją niestrudzenie i są to prawdziwi giganci muzyki. Beata i Bajm to bez dwóch zdań klasyka i wątpię, by ktokolwiek próbował to zdanie podważać. A zresztą – gdyby tylko spróbował, to zmiotłaby go siła argumentów większości. I to oparta na faktach i mocy głosu Beaty Kozidrak. Tego nie da się zakwestionować.

Kiedy myślę sobie o koncertach, na jakie po prostu należy się wybrać, choćby i raz w swoim życiu, Bajm jest na szczycie mojej listy. Troszkę z sentymentu, ale przede wszystkim dlatego, że to jest granie, które przeżyło swoje i po latach faktycznie prezentuje się w świetnej formie. Hity zespołu można by wymieniać długo, artystów, którzy się nim inspirują również. Nowe zajawki Beaty Kozidrak to zaś totalny goal – ona nie zrobi rapowego kolabo? Ona nie wskoczy na beat? No to tylko patrzcie!

Przeczytaj: Beata Kozidrak i rap? Artystka w nowym, hip-hopowym wydaniu

Beata i Bajm za darmo na Open'er Park
fot. Facebook/Beata Kozidrak

(Prawie) darmowy koncert na Open’er Park

Gdyński Open’er Park w tym roku zastępuje Open’er Festival i trzeba przyznać, że trafnie oddaje festiwalowy klimat. Inicjatywa, o jaką się obawiałam, okazała się mieć bardzo zachęcające zaplecze. Organizatorzy zaprosili nad morze największe gwiazdy polskiej alternatywy oraz hip-hopu, elektroniczną śmietankę oraz włoskie wskrzeszenie rock’n’rolla, a teraz… zapraszają absolutnie wszystkich na koncert Beaty i Bajmu.

Przeczytaj: “Będę dawał” – obiecał Dawid Podsiadło na Open’er Park. Czy rzeczywiście dał? – relacja z festiwalu

Występ królowej polskiej sceny wraz z ikonicznym zespołem odbędzie się 14 sierpnia w Parku Kolibki i jest właściwie darmowy. Jedyna opłata, jaką należy uiścić to symboliczne dziesięć złotych, ekwiwalent opłaty parkowej.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Open’er Park. Rezerwujcie bilety i nie przegapcie koncertu Bajmu!

Beata i Bajm za darmo na Open'er Park
fot. Open’er Festival

Beata Kozidrak wraz z zespołem Bajm da specjalny koncert na Open’er Park. Występ absolutnej divy polskiej sceny będzie bowiem… bezpłatny, a raczej – będzie się równał uiszczeniu minimalnej opłaty parkowej. Wejściówki już dostępne! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →