fot. materiały prasowe

Fryderyk Festiwal 2021 z kobiecym ogłoszeniem. Wystąpią najlepsze polskie wokalistki

Podziel się newsem:

5 sierpnia w Netto Arena Szczecin odbędzie się gala rozdania najważniejszych nagród muzycznych – Fryderyków – w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzu. Ceremonię uświetnią występy najpopularniejszych polskich artystów. Sprawdźcie, kogo usłyszymy.

Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu Fryderyk Festiwal 2021 w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w Szczecinie, w Netto Arenie. Galę poprowadzą: Marcin Prokop, Gabi Drzewiecka, Mery Spolsky i Robert Karpowicz, dziennikarz Radia Zet. Z nominacjami możecie zapoznać się pod tym linkiem.

Fryderyk Festiwal 2021 – występ z chórem i niezwykłe duety. Sprawdźcie, kogo zobaczymy na scenie

Kilka dni temu organizatorzy wydarzenia ogłosili pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas gali. Są to sanah, Krzysztof Zalewski, Nocny Kochanek i Sobel.

Dziś do tego grona dołączyło 11 wokalistek. Przed szczecińską publicznością wystąpią między innymi: Margaret, Natalia Nykiel, Lanberry, Kayah, Viki Gabor, Hania Rani, Mela Koteluk, Natalia Szroeder, Kasia Lins, Ania Dąbrowska i Natalia Przybysz.

Lanberry przygotowała występ, w trakcie którego towarzyszyć jej będzie reprezentacja męska Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie pod dyrekcją Sylwii Fabiańczyk-Makuch. W trakcie imprezy wysłuchamy także niezwykłych duetów. Na scenie Netto Areny pojawią się między innymi Kayah i Viki Gabor, wykonując utwór Ramię w ramię. Będziemy mogli podziwiać także wspólny występ Hani Rani i Meli Koteluk, laureatek Fryderyka 2020. Natalia Szroeder zaśpiewa z Ralphem Kaminskim, Anię Dąbrowską usłyszymy w duecie z Gromeem, a Natalia Przybysz wystąpi ze Skubasem. Kasia Lins pojawi się na scenie w towarzystwie Vito Bambino i wspólnie wykonają utwór z repertuaru Krzysztofa Krawczyka.

Fryderyk Festival 2021 wiemy kto wystąpi

Gala będzie otwarta dla publiczności, bilety są dostępne w sprzedaży. Ci, których zabraknie w Netto Arenie, będą mogli obejrzeć ceremonię na TVN i Player.

5 sierpnia w Netto Arena Szczecin odbędzie się gala rozdania najważniejszych nagród muzycznych – Fryderyków – w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzu. Ceremonię uświetnią występy najpopularniejszych polskich artystów. Sprawdźcie, kogo usłyszymy. Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu Fryderyk Festiwal 2021 w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w Szczecinie, w Netto Arenie. Galę poprowadzą: Marcin […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →