Kasia Lins jako wdowa w żałobie w nowym teledysku do singla “Morze Czerwone”

Obserwuj nas na instagramie:

Kasia Lins przedstawia nowy teledysk do singla Morze Czerwone. Tym razem artystka odprawia ceremonie pogrzebową, a sama wciela się w rolę pogrążonej w żałobie wdowy. Zobaczcie!

Morze Czerwone – kolejny singiel z albumu Moja Wina

Morze Czerwone to kolejny odcinek serialu będącego wizualizacją najnowszego albumu Kasi LinsMoja Wina. Oczywiście serial ten istnieje jedynie w domyśle, choć faktycznie kolejne teledyski towarzyszące utworom z tej płyty można łączyć w dowolne kombinacje i tworzyć z nich pewnego rodzaju ekranizację, bardzo spójną z tym, co słyszymy na Mojej Winie.

Kasia Lins Morze Czerwone
Kasia Lins, fot. Karol Łakomiec

Uroczystości pogrzebowe w nowym teledysku Kasi Lins

Po tym jak Kasia Lins uciekała sprzed ołtarza w teledysku do utworu Moja Wina, wcieliła się w rolę zakonnicy w klipie do Końca Świata i odprawiała ceremonię okultystyczną w Rób Tak Dalej, tym razem zaprasza nas na uroczystości pogrzebowe, którym przewodzi, jako pogrążona w żałobie wdowa. Przepełniony mrokiem i ciemnością teledysk do jej najnowszego singla Morze Czerwone jeszcze bardziej podkreśla pełen patosu wydźwięk utworu i rozszerza jego możliwości interpretacyjne. Sama artystka dodaje od siebie:

Czwarty singiel z płyty Mojawina to masywna i duszna warstwa instrumentalna oraz monumentalny wokal, który w symboliczny sposób rozlicza się ze swoimi pragnieniami.
Morze Czerwone ma tak wysoką temperaturę, że przejście przez nie jest jak doświadczenie ognia piekielnego z Boskiej Komedii. A skoro go już doświadczyłam, mogę tylko dodać: Ogniu, krocz ze mną!

Kasia Lins Morze Czerwone
Kasia Lins – “Morze Czerwone”, kadr z teledysku
fot. Karol Łakomiec

Kasia Lins – Morze Czerwone, zobacz teledysk

W klipie do utworu Morze Czerwone ponownie występują członkowie zespołu Kasi Lins: Zuzanna Kłosińska, Agnieszka Bigaj, Wiktoria Jakubowska, Karol Łakomiec oraz mama artystki – Anna Górka. Za reżyserię teledysku niezmiennie odpowiada również Karol Łakomiec. Zobaczcie efekty!

Kasia Lins przedstawia nowy teledysk do singla Morze Czerwone. Tym razem artystka odprawia ceremonie pogrzebową, a sama wciela się w rolę pogrążonej w żałobie wdowy. Zobaczcie! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →