„Czego Dusza Pragnie” – Kasia Lins zaprasza na wyjątkowy koncert premierowy albumu „Moja Wina”

Podziel się newsem:

Miesiąc po premierze nowego albumu, Kasia Lins zapowiada wyjątkowy koncert. W zarejestrowanym muzycznym spektaklu artystka z udziałem zespołu poszerzonego o sekcję dętą oraz gości, scena po scenie opowiada historie z Mojej Winy.

Moja Wina to najnowszy album Kasi Lins, którego premiera odbyła się 29 maja 2020 roku. Jako, że aktualna sytuacja wciąż nie pozwala na promowanie muzyki w tradycyjny sposób, podczas koncertów, artystka postanowiła przygotować dla fanów coś specjalnego – muzyczny spektakl Czego Dusza Pragnie.

Postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i nie poddać się w momencie, w którym cała nasza branża straciła pracę i nie odzyskała jej do dziś. Mimo tej niesprzyjającej inwestycjom sytuacji zapragnęliśmy dać słuchaczom dużo więcej niż połączenie przez kamerkę Zooma

Czego dusza pragnie – wyjątkowy koncert Kasi Lins

W wyjątkowym, teatralnym koncercie, poza stałym zespołem Kasi Lins oraz sekcji dętej, na scenie wystąpili: Czesław Mozil, Ania Gacek, Błażej Król i Aleksandra Domańska. Koncert premierowo obejrzeć można będzie na platformie VOD artystki. Występ ten to surrealistyczne widowisko na pograniczu spektaklu i filmu muzycznego. Każda piosenka jest osobną sceną, niezależną historią, która składa się na kompletną fabułę.

Połączcie się ze mną w tym tajemnym świecie, a oprócz audio – wizualnego doświadczenia, dowiecie się także, co usłyszał ode mnie Czesław Mozil, czym tak bardzo zdenerwowała się Anna Gacek, dlaczego Król kazał nam się przebrać i z czego zwierzyłam się Oli Domańskiej.

Kasia Lins Czego Dusza Pragnie
fot. Kasia Los

Ta forma nie jest odpowiedzią na warunki czasów Covid. To nieksiążkowy koncert, teatr czy film. To synteza wszystkich sztuk, które nas pobudzają i które wpłynęły na kształt tego wyjątkowego przedsięwzięcia, ale też samej płyty Moja Wina

Zobaczcie zwiastun:

Kasia Lins – Czego Dusza Pragnie [Live Show] Trailer

Premiera koncertu już 6 lipca. Będzie on dostępny przez 2 tygodnie. Minimalna kwota „cegiełki”, która wesprze artystów to 12 zł. Dostęp możecie wykupić pod tym linkiem.

Miesiąc po premierze nowego albumu, Kasia Lins zapowiada wyjątkowy koncert. W zarejestrowanym muzycznym spektaklu artystka z udziałem zespołu poszerzonego o sekcję dętą oraz gości, scena po scenie opowiada historie z Mojej Winy. Moja Wina to najnowszy album Kasi Lins, którego premiera odbyła się 29 maja 2020 roku. Jako, że aktualna sytuacja wciąż nie pozwala na […]

Kasia Lins - Dziedziniec Tamy, Poznań | 01.08.2020

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →