Kasia Lins – „Czego dusza pragnie” live show – recenzja

Podziel się newsem:

Wzięliśmy udział w niecodziennym live show Kasi LinsCzego dusza pragnie. Jakie są nasze pokoncertowe uczucia? Przekonajcie się!

Promocja nowej muzyki w czasach lockdownu

Przed artystami stanęło w ostatnim czasie ogromne wyzwanie. Jak promować swoją muzykę i utrzymać więź z publicznością, nie mogąc jednocześnie wyjść na scenę? Problem okazuje się szczególnie istotny w przypadku nowych premier, które nie mają okazji zostać ograne, zaprezentowane publiczności na żywo, przez co istnieje ryzyko, że po powrocie do koncertowej normalności, która wciąż nie wiadomo kiedy nastąpi, nikt już nie będzie o nich pamiętał.

Jak sobie z tym poradzić? Wyjątkowy sposób znalazła na to Kasia Lins. Jak się okazuje – artystka nie bez powodu długo stroniła od grania koncertów online. Dziś już wiemy, że w tym czasie przygotowywała coś specjalnego. Prawdziwe muzyczne widowisko.

Kasia Lins Czego Dusza Pragnie

Czego dusza pragnie – muzyczna fuzja sztuk

Trudno do końca stwierdzić czy to recenzja, czy bardziej relacja, bo oglądając Czego dusza pragnie trochę się czułam jak na koncercie, a trochę jednak jak w kinie. Zdaje się, że właśnie ten eklektyzm sztuk, które składają się na to muzyczno-wizualne show Kasi Lins, zagwarantował sukces całego przedsięwzięcia.

Live show Kasi Lins to bowiem połączenie filmu, teatru i koncertu, na które składa się nie tylko muzyka, ale również poezja, choreografia i sztuka aktorska, która jak się okazuje, również nie jest obca Kasi Lins, jej zespołowi w składzie Karol Łakomiec, Zuzanna Kłosińska, Agnieszka Bigaj i Wiktoria Jakubowska oraz gościom specjalnym w postaci Błażeja Króla, Agnieszki Gacek, Oli Domańskiej i Czesława Mozila. Ci ostatni szczególnie perfekcyjnie odnaleźli się w swoich, przeplatających części muzyczne, rolach, skutecznie budując dodatkowe płaszczyzny wielopoziomowego show.

Kasia Lins Czego Dusza Pragnie

Podczas Czego dusza pragnie słyszymy kilka utworów z najnowszego albumu Kasi LinsMoja Wina. Każdy z nich został przedstawiony jako osobny akt, z odmienną scenografią, kostiumami i historią o szerokim polu interpretacji, z pewnością dla każdego innym. Na koniec wszystkie razem tworzą jednak wspólną całość z jeszcze bardziej otwartym zakończeniem. Dodatkowo, warto podkreślić, że podstawowy skład zespołu dopełniła sekcja dęta, w składzie: Jerzy Mączyński – saksofon, Ewa Paciorek – waltoria, Szymon Białorucki – puzon.

W swoim show, podobnie, jak w najnowszym albumie Moja Wina, Kasia Lins zawarła wiele symboli, które budują napięcie, dodają wzniosłości i uroczystego wydźwięku całości. Nie zabrakło tu jednak również przełamujących tę powagę elementów groteski. W skrócie – Czego dusza pragnie to prawdziwe, widowiskowe show, a Kasi Lins udało się zawiesić poprzeczkę bardzo wysoko, wynosząc koncerty online na zupełnie nowy poziom. Jedyne, co można zarzucić temu koncerto-filmowi, to zdecydowanie zbyt krótki czas trwania.

Kasia Lins – Czego dusza pragnie, obejrzyj wyjątkowy koncert online!

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć nowego, muzycznego show Kasi Lins – to wyjątkowe live session znajdziecie na stornie formusic.pl. Dostęp do koncertu gwarantuje symboliczna cegiełka, którą z pewnością warto na niego przeznaczyć. Śpieszcie się, aby przekonać się na własnej skórze, bo nagranie będzie dostępnie online jedynie do 20 lipca!

Zobacz trailer live show Czego dusza pragnie


Nowy album Kasi Lins – Moja Wina. Posłuchaj!

Słuchajcie również w całości wydanego kilka tygodni temu albumu Moja Wina! To Kasia Lins w nowej, dojrzalszej, jeszcze bardziej tajemnej i mrocznej odsłonie. W skrócie – tegoroczna premiera płytowa, której nie powinniście przegapić! Nie idźcie jednak na skróty i zasłuchajcie się w całości. Dajcie się porwać w ten grzeszny świat!

Wzięliśmy udział w niecodziennym live show Kasi Lins – Czego dusza pragnie. Jakie są nasze pokoncertowe uczucia? Przekonajcie się! Promocja nowej muzyki w czasach lockdownu Przed artystami stanęło w ostatnim czasie ogromne wyzwanie. Jak promować swoją muzykę i utrzymać więź z publicznością, nie mogąc jednocześnie wyjść na scenę? Problem okazuje się szczególnie istotny w przypadku […]

Kasia Lins - Dziedziniec Tamy, Poznań | 01.08.2020

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →