Daria Zawiałow, Król oraz Igo – poznaliśmy skład tegorocznego zespołu Męskie Granie Orkiestra

Podziel się newsem:

Właśnie poznaliśmy skład tegorocznego zespołu Męskie Granie Orkiestra. Posłuchajcie singla Świt w wykonaniu Darii Zawiałow, Króla i Igo!

Reklama

Mimo, że trasa Męskiego Grania nie odbędzie się w tym roku w tradycyjnej formie, organizatorzy nie zrezygnowali z singla, w wykonaniu nowego zespołu Męskie Granie Orkiestra.

Premiera singla promującego Męskie Granie od lat cieszy się olbrzymim zainteresowaniem miłośników polskiej muzyki. Do tej pory hymny trasy wykonywali m.in.: Dawid Podsiadło, Wojciech Waglewski, Katarzyna Nosowska, O.S.T.R., Brodka, Tomasz Organek oraz Krzysztof Zalewski.

Daria Zawiałow, Król i Igo stworzyli tegoroczny hymn Męskiego Grania

Twórcy projektu Męskie Granie w tym roku postawili na bardzo młodych artystów. Każdy z nich jest jednak niezwykle charyzmatyczny i ma na swoim koncie liczne muzyczne osiągnięcia.

Ta trójka artystów nagrała tegoroczny singiel promujący trasę – Świt. Wspólnie napisali tekst oraz, wraz z Olkiem Świerkotem, skomponowali muzykę. Za produkcję utworu odpowiadają Olek Świerkot i Andrzej Smolik. Teledysk do utworu wyreżyserował utalentowany reżyser młodego pokolenia – Daniel Jaroszek, od lat współpracujący z najlepszymi polskimi muzykami. Klip można już oglądać na YouTube Męskiego Grania. Sprawdźcie:

Męskie Granie Orkiestra 2020 (Daria Zawiałow, Król, Igo) – Świt

Męskie Granie online prosto z Żywca

To nie koniec niespodzianek. Katarzyna Nosowska w rozmowie z artystami tworzącymi tegoroczną Orkiestrę, w ramach Studia Ż ujawniła, że 8 sierpnia odbędzie online’owy koncert Męskiego Grania w Żywcu.

Wciąż nie możemy odżałować, że ze względu na panującą epidemię nie spotkamy się na trasie ze wspaniałymi polskimi artystami oraz tysiącami miłośników projektu. Od 10 lat przemierzamy Polskę, pokazując jak bogata i niebanalna jest nasza rodzima muzyka. Mamy jednak nadzieję, że nowy singiel i specjalny koncert w Żywcu osłodzą fanom brak regularnej trasy

Dorota Nowakowska, Kierownik marki Żywiec

Line-up koncertu zostanie ogłoszony wkrótce.

Właśnie poznaliśmy skład tegorocznego zespołu Męskie Granie Orkiestra. Posłuchajcie singla Świt w wykonaniu Darii Zawiałow, Króla i Igo! Mimo, że trasa Męskiego Grania nie odbędzie się w tym roku w tradycyjnej formie, organizatorzy nie zrezygnowali z singla, w wykonaniu nowego zespołu Męskie Granie Orkiestra. Premiera singla promującego Męskie Granie od lat cieszy się olbrzymim zainteresowaniem […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.