Krzysztof Zalewski zapowiada nową płytę. Posłuchajcie singla „Tylko Nocą”

Podziel się newsem:

Dziś w sieci pojawił się premierowy singiel Krzysztofa Zalewskiego. Utwór Tylko Nocą to zapowiedź nowego albumu, który ukaże się jesienią. Posłuchajcie.

Krzysztof Zalewski zapowiada nową płytę

Tylko Nocą to pierwsza zapowiedź nowej płyty Krzysztofa Zalewskiego, której premiera przewidziana jest na jesień tego roku. Będzie to pierwszy autorski album artysty od wydanego w 2016 roku krążka Złoto.

Do premierowego singla powstał także teledysk, za który odpowiadają Marta Frączek i Piotr Onopa (który współpracował z artystą przy tworzeniu obrazów do utworów Miłość Miłość i Jednego Serca).

Noc jest wentylem bezpieczeństwa. Czasem, gdy można się obnażyć, zdjąć maskę. Miejscem na to co nieuświadomione lub ukryte. Taniec podobnie. Pozwala wyzwolić się ze schematów dnia codziennego, uwolnić się na chwilę z narzuconych ról. Czasami trzeba tańczyć jak wariat, żeby nie zwariować

Krzysztof Zalewski "Tylko Nocą"
fot. Filip Trzaskowski

Zdjęcia do klipu powstawały przez dwie noce w bieszczadzkich lasach, w odcięciu od cywilizacji. Oprócz samego Krzysztofa, w teledysku wystąpiła także choreografka Helena Ganjalyan, która przygotowała sekwencję tańca.

Wyobraźmy sobie świat, w którym to, co dzieje się w dzień, nie ma już znaczenia… Bo tego świata już nie ma. Jest Noc. Niczym świat równoległy, w którym możemy pozwolić sobie na więcej, na dzikość, na taniec, na szaleństwo, na zew pierwotnej energii. Taki świat udało się stworzyć w sercu Bieszczad, gdzie przez dwie czerwcowe noce kręciliśmy ten klip

twórcy klipu Marta Frączek i Piotr Onopa

Sprawdźcie, jak wyszło:

Krzysztof Zalewski – Tylko Nocą

fot. główne: Filip Trzaskowski

Dziś w sieci pojawił się premierowy singiel Krzysztofa Zalewskiego. Utwór Tylko Nocą to zapowiedź nowego albumu, który ukaże się jesienią. Posłuchajcie. Krzysztof Zalewski zapowiada nową płytę Tylko Nocą to pierwsza zapowiedź nowej płyty Krzysztofa Zalewskiego, której premiera przewidziana jest na jesień tego roku. Będzie to pierwszy autorski album artysty od wydanego w 2016 roku krążka […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →