Krzysztof Zalewski zagra Solo Act w wyjątkowych okolicznościach przyrody

Obserwuj nas na instagramie:

Koncert #zrównoważonyprzeznaturę Krzysztofa Zalewskiego, to połączenie dobrze znanej formuły Solo Actu i niezwykłych, dzikich i nieskażonych krajobrazów Żywiecczyzny.

Koncert #zrównoważonyprzeznature odbędzie się w ramach współpracy Krzysztofa Zalewskiego i marki Żywiec Zdrój, związanej z regionem Żywiecczyzny. Inicjatywie przyświeca myśl, że w czasie pandemii brakuje nam nie tylko koncertów, ale także bezpośredniego kontaktu z naturą. Wydarzenie ma dodatkowo zachęcić do działań na rzecz żywieckiej natury.

Krzysztof Zalewski zagra swój Solo Act na łonie natury

Podczas występu, Krzysztof weźmie sam we władanie wszystkie instrumenty znajdujące się na scenie, m.in.: bębny, gitarę elektryczną, gitarę akustyczną, szereg instrumentów klawiszowych, bas czy ksylofon. Stream rozpocznie się 4 czerwca o godzinie 20.00 na kanale KayaxTV na Yotutube, na Facebooku artysty, Kayaxu i marki Żywiec Zdrój.

Co ważne, wydarzeniu towarzyszyć będzie zbiórka pieniędzy, które w całości zostaną przekazane na sadzenie nowych drzew w tym regionie.

Bardzo tęsknię za koncertami, cieszę się więc niezmiernie, że będę mógł zagrać solo act na żywo online, w dodatku w tak pięknych okolicznościach przyrody i niepowtarzalnej atmosferze. Gram na Żywiecczyźnie – miejscu, którego nie mogłoby przecież zabraknąć na mojej letniej mapie koncertowej i z którym mam wiele pięknych, muzycznych wspomnień. Oglądajcie mój koncert prosto z malowniczej, żywieckiej polany i dołączajcie do zbiórki pieniędzy na rewitalizację zielonych terenów Żywiecczyzny

Krzysztof Zalewski
Krzysztof Zalewski zagra solo act na łonie natury

Aktualizacja [05.06.2020]

Koncert, ze względu na opady deszczu potrwał tylko 20 minut. Zobaczcie:

Koncert #zrównoważonyprzeznaturę Krzysztofa Zalewskiego, to połączenie dobrze znanej formuły Solo Actu i niezwykłych, dzikich i nieskażonych krajobrazów Żywiecczyzny. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Koncert #zrównoważonyprzeznature odbędzie się w ramach współpracy Krzysztofa Zalewskiego i marki Żywiec Zdrój, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →