Męskie Granie 2020 w zmienionej formule. Znamy szczegóły

Podziel się newsem:

Wiemy już, jak będzie wyglądać tegoroczna edycja Męskiego Grania. Interaktywne wydarzenia rozpoczną się już 13 czerwca. Powstał także nowy hymn.

Reklama

W tym roku, ze względu na panującą pandemię koronawirusa, trasa Męskiego Grania nie odbędzie się w tradycyjnej formule. Na szczęście organizatorzy znaleźli sposób, aby spotkać się z fanami cyklu w Internecie.

Studio Ż, czyli Męskie Granie w sieci

Już jutro, 13 czerwca, zainaugurowany zostanie internetowy format, w którym prowadząca Katarzyna Nosowska, wraz z gośćmi będzie wspominać poprzednie edycje. Fani będą mogli wchodzić w interakcje z zaproszonymi artystami. Pierwsza odsłona Studia Ż rozpocznie się o godzinie 19:00, na Facebooku i kanale YouTube Męskiego Grania i poświęcona będzie zeszłorocznej grupie Orkiestra Orkiestr, w skład której weszli muzycy występujący w dziesięciu singlach promujących trasę.

W sobotę, w studiu pojawią się Wojciech Waglewski, Smolik, Brodka oraz Krzysztof Zalewski.

Męskie Granie online Studio Ż

Kolejna odsłona Studia Ż zaplanowana została na 20 czerwca.

Męskie Granie 2020 – premiera singla i skład Orkiestry

To nie koniec ogłoszeń. Bo czym by było Męskie Granie bez hymnu w wykonaniu Męskie Granie Orkiestry? Tegoroczne ogłoszenie składu oraz premiera utworu i teledysku promującego 11. edycję cyklu odbędzie się 1 lipca.

Ze względu na koronawirusa nie mogliśmy zorganizować jedenastej edycji Męskiego Grania tak, jak byśmy chcieli. Wiemy jednak, że tysiące fanów co roku czekają na singiel wykonywany przez Męskie Granie Orkiestra, dlatego uznaliśmy, że nie możemy zrezygnować z tego elementu. Dodatkowo, postanowiliśmy odpowiedzieć na prośby miłośników trasy i udostępnić im treści z ubiegłych lat – wszystko w interaktywnej formule Studia Ż. To jednak nie koniec niespodzianek, już wkrótce ujawnimy kolejne!

Dorota Nowakowska, Kierownik marki Żywiec

Wkrótce poznamy kolejne szczegóły dotyczące tegorocznego Męskiego Grania.

Wiemy już, jak będzie wyglądać tegoroczna edycja Męskiego Grania. Interaktywne wydarzenia rozpoczną się już 13 czerwca. Powstał także nowy hymn. W tym roku, ze względu na panującą pandemię koronawirusa, trasa Męskiego Grania nie odbędzie się w tradycyjnej formule. Na szczęście organizatorzy znaleźli sposób, aby spotkać się z fanami cyklu w Internecie. Studio Ż, czyli Męskie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.