Męskie Granie 2020 w zmienionej formule. Znamy szczegóły

Obserwuj nas na instagramie:

Wiemy już, jak będzie wyglądać tegoroczna edycja Męskiego Grania. Interaktywne wydarzenia rozpoczną się już 13 czerwca. Powstał także nowy hymn.

W tym roku, ze względu na panującą pandemię koronawirusa, trasa Męskiego Grania nie odbędzie się w tradycyjnej formule. Na szczęście organizatorzy znaleźli sposób, aby spotkać się z fanami cyklu w Internecie.

Studio Ż, czyli Męskie Granie w sieci

Już jutro, 13 czerwca, zainaugurowany zostanie internetowy format, w którym prowadząca Katarzyna Nosowska, wraz z gośćmi będzie wspominać poprzednie edycje. Fani będą mogli wchodzić w interakcje z zaproszonymi artystami. Pierwsza odsłona Studia Ż rozpocznie się o godzinie 19:00, na Facebooku i kanale YouTube Męskiego Grania i poświęcona będzie zeszłorocznej grupie Orkiestra Orkiestr, w skład której weszli muzycy występujący w dziesięciu singlach promujących trasę.

W sobotę, w studiu pojawią się Wojciech Waglewski, Smolik, Brodka oraz Krzysztof Zalewski.

Męskie Granie online Studio Ż

Kolejna odsłona Studia Ż zaplanowana została na 20 czerwca.

Męskie Granie 2020 – premiera singla i skład Orkiestry

To nie koniec ogłoszeń. Bo czym by było Męskie Granie bez hymnu w wykonaniu Męskie Granie Orkiestry? Tegoroczne ogłoszenie składu oraz premiera utworu i teledysku promującego 11. edycję cyklu odbędzie się 1 lipca.

Ze względu na koronawirusa nie mogliśmy zorganizować jedenastej edycji Męskiego Grania tak, jak byśmy chcieli. Wiemy jednak, że tysiące fanów co roku czekają na singiel wykonywany przez Męskie Granie Orkiestra, dlatego uznaliśmy, że nie możemy zrezygnować z tego elementu. Dodatkowo, postanowiliśmy odpowiedzieć na prośby miłośników trasy i udostępnić im treści z ubiegłych lat – wszystko w interaktywnej formule Studia Ż. To jednak nie koniec niespodzianek, już wkrótce ujawnimy kolejne!

Dorota Nowakowska, Kierownik marki Żywiec

Wkrótce poznamy kolejne szczegóły dotyczące tegorocznego Męskiego Grania.

Wiemy już, jak będzie wyglądać tegoroczna edycja Męskiego Grania. Interaktywne wydarzenia rozpoczną się już 13 czerwca. Powstał także nowy hymn. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? W tym roku, ze względu na panującą pandemię koronawirusa, trasa Męskiego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →