Katarzyna Nosowska w wyjątkowo szczerej rozmowie u Kuby Wojewódzkiego


16 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Katarzyna Nosowska była drugim gościem nowego programu Kuby Wojewódzkiego, który jest transmitowany jedynie w sieci. Zobaczcie ich wyjątkowo szczerą rozmowę.

250 m2 Kuby Wojewódzkiego – nowy, domowy program Kuby Wojewódzkiego

Jeśli spodziewaliście się, że nowy program Kuby Wojewódzkiego250 m2 Kuby Wojewódzkiego to po prostu przeniesienie formatu z telewizji do internetu – możecie się nieźle zdziwić. Sam gospodarz przyznaje bowiem, że w końcu robi program, który jest faktycznie o gościach, a nie o nim samym.

Program 250 m2 Kuby Wojewódzkiego jest nagrywany w mieszkaniu dziennikarza, bez obecności całego zaplecza technicznego i można go oglądać jedynie w internecie, na platformie Player.pl. Pomysł na ten format zrodził się w związku ze spowodowanym pandemią koronawirusa zatrzymaniem emisji programu Kuby w telewizji.

Kuba Wojewódzki

Quebonafide u Kuby Wojewódzkiego

W pierwszym odcinku Kuba Wojewódzki gościł na swojej kanapie wyjątkową gwiazdę – Quebonafide, który w zasadzie po raz pierwszy pokazał się publicznie po swojej metamorfozie, właśnie w mieszkaniu dziennikarza. Zdradził tam nieco tajników swojej metamorfozy, kulisów akcji promocyjnej albumu Romantic Psycho oraz tego, jak te działania na niego wpłynęły.

Quebonafide Kuba Wojewódzki

Katarzyna Nosowska w 250 m2 Kuby Wojewódzkiego

Gościem drugiego odcinka była Katarzyna Nosowska. Nie liczcie jednak na rozmowę o tym, jak wspaniałą artystką jest ta wokalistka, jak wiele zrobiła dla polskiej sceny i na odkrywanie kulis jej instagramowych podbojów.

Oczywiście, ta rozmowa mogłaby się tak potoczyć. Kuba Wojewódzki i Katarzyna Nosowska odbyli jednak godzinną, bardzo intymną, prywatną i szczerą rozmowę na temat śmierci, dzieciństwa i tego, jaki wpływ na dorosłe życie miały ich relacje z rodzicami.

Koniecznie zobaczcie tę niecodzienną rozmowę w programie 250 m2 Kuby Wojewódzkiego! Obejrzycie ją tutaj.

Katarzyna Nosowska Kuba Wojewódzki

Katarzyna Nosowska – koncert w Poznaniu – bilety

Będziecie mieli okazję posłuchać Nosowskiej na żywo już niebawem w Poznaniu! Bilety na koncert znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Nie może Was tam zabraknąć!

Katarzyna Nosowska była drugim gościem nowego programu Kuby Wojewódzkiego, który jest transmitowany jedynie w sieci. Zobaczcie ich wyjątkowo szczerą rozmowę. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins 250 m2 Kuby Wojewódzkiego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →