Męskie Granie zagra w tym roku w zmienionej formule

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W związku z pandemią koronawirusa, organizatorzy trasy Męskie Granie poinformowali, że tegoroczna edycja odbędzie się w odmiennej formule niż zwykle.

Rok temu, jedna z największych wakacyjnych muzycznych tras w Polsce, hucznie obchodziła swoje dziesięciolecie. Tego lata Męskie Granie miało zagrać już po raz 11., ponownie zrzeszając na swoich scenach, podczas koncertów w kilku największych miastach Polski, wielu różnorodnych artystów – zarówno tych największych, jak i tych, stawiających dopiero swoje pierwsze, muzyczne kroki.

Co z Męskim Graniem 2020?

Tak się jednak nie stanie. Podobnie, jak niemalże już wszystkie imprezy masowe zaplanowane na to lato, Męskie Granie również się w tym roku nie odbędzie. Nie wszystko jednak stracone! Organizatorzy poinformowali, że impreza nie odbędzie się w dotychczasowej formule, ale już pracują nad nową. Więcej informacji na ten temat otrzymamy na początku czerwca.

Jest nam bardzo przykro, że w tym roku nie będziemy mogli spotkać się na trasie ze wspaniałymi polskimi artystami i naszą fantastyczną publicznością. Przez ostatnie dziesięć lat projekt był dla nas nieodłączną częścią każdych wakacji. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa, tegoroczna trasa nie może się odbyć w tradycyjnej formie. Pracujemy jednak nad rozwiązaniami, które z pewnością nie rozczarują fanów Męskiego Grania.

Męskie Granie

Oczekując na to, co przygotuje w tym roku zespół Męskiego Grania powspominajcie zeszłoroczną, jubileuszową edycję tej trasy i odpalcie album z zapisem tamtych koncertów!

Męskie Granie a sytuacja w radiowej Trójce

Nie da się ukryć, że trasa Męskiego Grania od zawsze była bardzo mocno związana z radiową Trójką i jej dziennikarzami. W świetle ostatnich wydarzeń, o których więcej przeczytacie tutaj, nasuwa się pytanie – co dalej ze współpracą tych dwóch podmiotów? Trudno wyobrazić sobie koncerty Męskiego Grania bez prowadzenia Piotra Stelmacha i obecności innych, byłych już, dziennikarzy Trójki.

W tej kwestii swoje oświadczenie wydała agencja Live – wyłączny organizator trasy Męskie Granie, która zapewniła, żee radiowa Trójka była wyłącznie patronem medialnych wydarzeń. Całość przeczytacie poniżej.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.