Jakie było Męskie Granie 2019? Sprawdźcie, album już dostępny!


16 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Fani koncertów Męskiego Grania mogą już odetchnąć i świętować. Album, będący podsumowaniem tegorocznej edycji już jest! Posłuchajcie!

Powróćmy na chwilę wspomnieniami do gorącego lata, ogromnych scen i tłumów ludzi pod nimi. To wszystko zostało zaklęte w albumie Męskie Granie 2019, który właśnie miał swoją premierę! Co na nim znajdziemy?

Album Męskie Granie 2019 jest już dostępny!

Pamiątkowy album Męskie Granie 2019

Album Męskie Granie 2019 tradycyjnie, jak poprzednie wydawnictwa płytowe spod tego szyldu, składa się z dwóch płyt. Pierwsza to zapis solowych koncertów poszczególnych artystów, którzy wystąpili w tym roku na koncertach Męskiego Grania.

I tak, album otwiera energetyczne Punk Fu w wykonaniu Darii Zawiałow, które stało się ostatnio jej nowym, jesiennym singlem, promującym album Helsinki. Znajdziemy na nim również genialny cover utworu Running Up That Hill Kate Bush, którego podjął się duet The Dumplings, wspólne wykonanie piosenki Boję się Nosowskiej i Łony, Feeling Exactly, do którego Bass Astral x Igo zaprosili Krzysztofa Zalewskiego, czy przedpremierowe jeszcze wtedy Kosmiczne Energie, które można było usłyszeć podczas koncertów Ralpha Kaminskiego.

Zobacz jak powstawał album Męskie Granie 2019

Koncerty Męskie Granie Orkiestra 2019 na płycie

Druga płyta to oczywiście koncert Orkiestry Męskiego Grania. W wykonaniu Krzysztofa Zalewskiego, Tomasza Organka, Katarzyny Nosowskiej i Igora Walaszka usłyszycie na niej takie kultowe przeboje jak Chcemy być sobą, Zamki na piasku, Długość dźwięku samotności, czy świetną, eksperymentalną wersję utworu Sing, sing z repertuaru Maryli Rodowicz. Nie brakuje też kilku nowszych pozycji, takich jak Wojenka Lao Che, czy Miód Natalii Przybysz.

Oczywiście wisienką na torcie jest wykonanie live tegorocznego hymnu Orkiestry Męskiego Grania, utworu Sobie i Wam. To jednak nie wszystko. Sprawdźcie co jeszcze znajdziecie na albumie Męskie Granie 2019!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.