Daria Zawiałow wystąpiła z Igorem Walaszkiem na Męskim Graniu – zobacz


06 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Męskie Granie z koncertu na koncert zaskakuje kolejnymi, świetnymi współpracami muzycznymi. Podczas ostatniego koncertu we Wrocławiu z Igo zaśpiewała Daria Zawiałow, zobaczcie!

Męskie Granie

Koncerty Męskiego Grania jak co roku zaskakują. Wspaniałym klimatem, najlepszą muzyką, ale przede wszystkim specjalnymi projektami i współpracami, które prawdopodobnie nigdy by się nie wydarzyły poza tym festiwalem.

Zawiałow i Igo Męskie Granie

Fot. LIVE / Damian Kramski

Męskie Granie to miejsce, gdzie spotyka się wielu artystów, zarówno tych największych, jak i mniejszych, a nawet dopiero debiutujących. To prawdopodobnie jedyny projekt w naszym kraju, który daje muzykom i wokalistom takie możliwości, aby zrobić coś razem. Często są to rzeczy niekonwencjonalne, których nie spodziewaliby się nawet najwięksi fani Męskiego Grania.

W tym roku mieliśmy już okazję zobaczyć m.in. Tribute to Lombard, któremu dowodził Kuba Karaś z The Dumplings, Tribute to Breakout w wykonaniu Pauliny Przybysz i gości, czy gościnny występ Krzysztofa Zalewskiego u boku Bass Astral x Igo.

Daria Zawiałow i Igor Walaszek na Męskim Graniu

Podczas ostatniego koncertu Męskiego Grania we Wrocławiu, w trakcie koncertu Orkiestry na scenie pojawiła się Daria Zawiałow. Artystka wraz z Igorem Walaszkiem, znanym jako Igo, wykonała odświeżoną wersję kultowego utworu Długość Dźwięku Samotności Myslovitz. Zobaczcie!

Męskie Granie – trasa

Za nami dopiero połowa trasy a już tyle się wydarzyło! Jesteście ciekawi, co jeszcze przygotowali w tym roku artyści Męskiego Grania? Nie przegapcie nadchodzących koncertów w Katowicach, Warszawie oraz Żywcu (tutaj aż dwa koncerty!). Do zobaczenia!

Męskie Granie z koncertu na koncert zaskakuje kolejnymi, świetnymi współpracami muzycznymi. Podczas ostatniego koncertu we Wrocławiu z Igo zaśpiewała Daria Zawiałow, zobaczcie! Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Męskie Granie Koncerty Męskiego Grania jak co roku zaskakują. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →