Daria Zawiałow wystąpiła z Igorem Walaszkiem na Męskim Graniu – zobacz


06 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Męskie Granie z koncertu na koncert zaskakuje kolejnymi, świetnymi współpracami muzycznymi. Podczas ostatniego koncertu we Wrocławiu z Igo zaśpiewała Daria Zawiałow, zobaczcie!

Męskie Granie

Koncerty Męskiego Grania jak co roku zaskakują. Wspaniałym klimatem, najlepszą muzyką, ale przede wszystkim specjalnymi projektami i współpracami, które prawdopodobnie nigdy by się nie wydarzyły poza tym festiwalem.

Zawiałow i Igo Męskie Granie

Fot. LIVE / Damian Kramski

Męskie Granie to miejsce, gdzie spotyka się wielu artystów, zarówno tych największych, jak i mniejszych, a nawet dopiero debiutujących. To prawdopodobnie jedyny projekt w naszym kraju, który daje muzykom i wokalistom takie możliwości, aby zrobić coś razem. Często są to rzeczy niekonwencjonalne, których nie spodziewaliby się nawet najwięksi fani Męskiego Grania.

W tym roku mieliśmy już okazję zobaczyć m.in. Tribute to Lombard, któremu dowodził Kuba Karaś z The Dumplings, Tribute to Breakout w wykonaniu Pauliny Przybysz i gości, czy gościnny występ Krzysztofa Zalewskiego u boku Bass Astral x Igo.

Daria Zawiałow i Igor Walaszek na Męskim Graniu

Podczas ostatniego koncertu Męskiego Grania we Wrocławiu, w trakcie koncertu Orkiestry na scenie pojawiła się Daria Zawiałow. Artystka wraz z Igorem Walaszkiem, znanym jako Igo, wykonała odświeżoną wersję kultowego utworu Długość Dźwięku Samotności Myslovitz. Zobaczcie!

Męskie Granie – trasa

Za nami dopiero połowa trasy a już tyle się wydarzyło! Jesteście ciekawi, co jeszcze przygotowali w tym roku artyści Męskiego Grania? Nie przegapcie nadchodzących koncertów w Katowicach, Warszawie oraz Żywcu (tutaj aż dwa koncerty!). Do zobaczenia!

Męskie Granie z koncertu na koncert zaskakuje kolejnymi, świetnymi współpracami muzycznymi. Podczas ostatniego koncertu we Wrocławiu z Igo zaśpiewała Daria Zawiałow, zobaczcie! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →