Aktor Jakub Gierszał zaśpiewał z Igorem Walaszkiem podczas Męskiego Grania w Krakowie

Obserwuj nas na instagramie:

Podczas finałowego koncertu Orkiestry Męskiego Grania w Krakowie na scenie niespodziewanie pojawił się aktor Jakub Gierszał, który zaśpiewał wspólnie z Igorem Walaszkiem. Zobaczcie nagranie!

Trasa Męskie Granie 2019 wystartowała na dobre. Jesteśmy właśnie po drugim koncercie w Krakowie, na którym nie zabrakło wyjątkowych, charakterystycznych dla tej trasy, gościnnych wystąpień. Jeden z nich był jednak wyjątkowo niespodziewany.

Męskie Granie 2019

Jakub Gierszał na Męskim Graniu

Podczas finałowego koncertu Orkiestry Męskiego Grania na scenie pojawił się Jakub Gierszał. To znany aktor, któremu sławę przyniosła główna rola w dramacie Sala Samobójców. Na swoim koncie ma też takie tytuły jak Najlepszy, Pomiędzy słowami, Wszystko, co kocham, czy Pokot.

Gierszał zaśpiewał wraz z Igorem Walaszkiem, znanym również jako Igo wyjątkowy utwór Wojenka z repertuaru grupy Lao Che. Jesteście ciekawi jak aktor wypadł w roli piosenkarza? Zobaczcie!

Męskie Granie Orkiestra i Jakub Gierszał – Wojenka

Bass Astral x Igo i Krzysztof Zalewski na Męskim Graniu

Koncert Męskiego Grania w Krakowie przyniósł jeszcze jeden ciekawy występ gościnny. Podczas koncertu Bass Astral x Igo na scenie pojawił się Krzysztof Zalewski. Ubrany w kimono, z odsłoniętą piersią muzyk wykonał z duetem ich przebojowy cover utworu Would w oryginale wykonywanego przez grupę Alice In Chains. Koniecznie posłuchajcie!

Męskie Granie 2019

Tego typo kolaboracji podczas Męskiego Grania 2019 z pewnością nie zabraknie. Przed nami jeszcze kilka koncertów. Sprawdźcie, gdzie jeszcze pojawi się Męskie Granie i nie przegapcie tych wyjątkowych wydarzeń! Pełen line-up znajdziecie tutaj.

Podczas finałowego koncertu Orkiestry Męskiego Grania w Krakowie na scenie niespodziewanie pojawił się aktor Jakub Gierszał, który zaśpiewał wspólnie z Igorem Walaszkiem. Zobaczcie nagranie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →