Skubas z piosenką dla mamy, jego „Dobrej Czarodziejki”

Podziel się newsem:

Skubas podzielił się swoim nowym utworem Dobra Czarodziejka. To muzyczny hołd dla wszystkich matek w podzięce za trud wkładany w wychowywanie swoich dzieci.

Muzyczna laurka od Skubasa na Dzień Matki

Oczywiście, że o naszych mamach powinniśmy pamiętać każdego dnia roku. Jednak nie ma chyba lepszego momentu na refleksję nad tym, jak ważnymi osobami są w naszych życiach nasze mamy, niż ich własne święto, Dzień Matki, w którym doceniamy ich obecność jeszcze bardziej niż zwykle.

Ten wyjątkowy dzień w nie mniej wyjątkowy sposób postanowił uczcić Skubas. Artysta podzielił się dziś ze światem swoim nowym singlem zatytułowanym Dobra Czarodziejka. Chyba nie trzeba wyjaśniać, że mowa tu o mamie wokalisty.

Skubas Dobra Czarodziejka Dzień Mamy
Skubas ze swoją Mamą

Utwór powstał ze specjalną dedykacją dla mamy Skubasa, a artysta przypomina nim nie tylko o tym, jak ważne są nasze mamy, ale również podkreśla ich ciężką pracę, którą należy doceniać. Sam pisze o swojej nowej piosence:

Czasami nie zauważamy tego, że oddychamy. Stało się to dla nas oczywiste, naturalne. Wystarczy, że ktoś próbuje nas pozbawić tlenu na moment – zaczynamy doceniać każdą cząsteczkę powietrza. Mam wrażenie, że czasem podobnie jest z naszymi Mamami. Wydaje się nam tak oczywiste i naturalne, że są… Prawda jest taka, że niewiele jesteśmy w stanie sobie przypomnieć jak dużo trudu włożyły w nasz rozwój i wychowanie. Nieważne, że nie każda jest ideałem, ważne by pamiętać, że bycie matką to najcięższa, najbardziej niedoceniana i w dodatku – niepłatna – praca na świecie!

Nie jestem w stanie w żaden sposób objąć umysłem i wyobraźnią jak bardzo natrudziła się i nacierpiała wychowując mnie.
Prawdopodobnie nigdy nie będę w stanie spłacić długu wobec niej.
Chciałbym tą piosenką złożyć hołd dla Niej, ale także dla wszystkich innych matek.
Bez Was nie byłoby nas.
Dziękuję za życie!
Świat bez Ciebie to nie mój świat

Doceńcie i przytulcie swoje mamy dzisiaj, jeśli tylko możecie!

Skubas, jego fani i ich mamy w wyjątkowym teledysku

Do piosenki Dobra Czarodziejka, Skubas stworzył również wyjątkowy teledysk, który powstał we współpracy z fanami artysty. W efekcie możemy w nim obserwować zdjęcia fanów z ich mamami. Zobaczcie tę wyjątkową pamiątkę!

Skubas – Dobra Czarodziejka

Skubas podzielił się swoim nowym utworem Dobra Czarodziejka. To muzyczny hołd dla wszystkich matek w podzięce za trud wkładany w wychowywanie swoich dzieci. Muzyczna laurka od Skubasa na Dzień Matki Oczywiście, że o naszych mamach powinniśmy pamiętać każdego dnia roku. Jednak nie ma chyba lepszego momentu na refleksję nad tym, jak ważnymi osobami są w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →