fot. materiały prasowe

Julia Kamińska debiutuje z przytupem. Posłuchaj utworu “Żal mi”, w którym wokalistce towarzyszy Skubas


09 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Znana już w Polsce ze swojego kunsztu aktorskiego Julia Kamińska postanowiła spróbować swoich sił również w muzyce. Oto singiel Żal mi, w którym obok wokalistki śpiewa Skubas.

Julia Kamińska w magicznym debiucie

Znana na polskiej scenie z wielu kultowych seriali i filmów Julia Kamińska postanowiła odbić swoją karierą w innym, nieco bardziej muzycznym kierunku.

Jej wielki debiut w tej branży został otwarty singlem Żal mi, w którym razem z wokalistką współpracuje Skubas. Jedno możemy wam powiedzieć na pewno – muzykom udało się stworzyć prawdziwą magię!

Przeczytaj także: Kate Bush dzięki Stranger Things przeżywa swoją drugą młodość

Julia Kamińska
fot. materiały prasowe

W tekście i muzyce utworu „Żal mi”, kryją się prawdziwe emocje. Mam nadzieję, że uda nam się poruszyć słuchaczy, albo przynajmniej wprawić ich w nostalgiczny nastrój.

– mówi Julia Kamińska (pisownia oryginalna)

Utwór Żal mi, z którym Julia Kamińska przeżywa swój wielki debiut, jest osadzony w klimatach indie-popu. To bardzo nostalgiczne wspomnienie najgłębszych uczuć, które z biegiem czasu pozostawiają po sobie coraz to większy żal i rozgoryczenie.

Muzycznej oliwy do ognia dolewa również obecność Skubasa. Starcie się obu wokali tworzy nam bowiem przepiękną kompozycję, która z każdą kolejną sekundą pochłania nas coraz bardziej. Idealnym dopełnieniem całości jest również filmowy teledysk, za którego scenariusz i reżyserię odpowiada Piotr Jasek. To propozycja, obok której nie można przejść obojętnie.

Julia Kamińska & Skubas – Żal mi, posłuchaj!

Już dziś możemy Wam również zdradzić, że to nie koniec muzycznych poczynań Julii. Wokalistka wraz z producentem Marcinem Macukiem prowadzi intensywne prace nad albumem, który ukaże się jeszcze w tym roku!

Znana już w Polsce ze swojego kunsztu aktorskiego Julia Kamińska postanowiła spróbować swoich sił również w muzyce. Oto singiel Żal mi, w którym obok wokalistki śpiewa Skubas. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →