„Haitańskie drzewa” – nowy singiel zapowiadający nadchodzący album Skubasa


23 września 2020

Podziel się newsem:

Skubas prezentuje kolejny singiel ze swojej nowej, nadchodzącej płyty. Tym razem jest radośnie! Tylko czy na pewno…?

Skubas z trzecią zapowiedzią swojej nowej płyty 

Skubas idzie za ciosem i prezentuje trzeci już singiel zapowiadający jego nadchodzący, trzeci album w karierze. Kojarzony raczej z melancholijnym nastrojem artysta, ukazuje nam tym razem bardziej pogodną odsłonę swojej twórczości, choć wciąż śpiewa o nie mniej istotnych sprawach. Sam mówi o swoim nowym singlu:

To najmłodsza i zarazem moja najbardziej radosna piosenka dotychczas. Przynajmniej jeśli chodzi o warstwę muzyczną. Warstwa tekstowa natomiast jest rezultatem zaistniałej sytuacji w Polsce i na świecie w kwietniu 2020r. To manifest o pogodzeniu się z losem, zarazem stawiający ważne pytanie – czy za kryzysem w którym przyszło nam teraz żyć, stoi coś więcej niż przypadek?

Skubas

Skubas – Haitańskie drzewa, posłuchaj nowego singla

Z tekstem Haitańskich drzew nie trudno się utożsamić, z kolei muzycznie kawałek ten przypomina błogość, beztroskę i ostatnie, duszne wieczory gorącego lata. Idealnie sprawdzi się na nadchodzące, jesienne dni! Posłuchajcie!

Premiera nowego albumu Skubasa

Nowy album Skubasa ukaże się jeszcze w tym roku. Tytuł krążka i dokładna data jego premiery nie są jeszcze znane. Obserwujcie Rytmy.pl aby nie przegapić żadnych informacji. Tymczasem posłuchajcie pozostałych dwóch singli, zapowiadających trzecią płytę SkubasaSzklane miesiące oraz Ojciec i Syn.

Skubas prezentuje kolejny singiel ze swojej nowej, nadchodzącej płyty. Tym razem jest radośnie! Tylko czy na pewno…? Skubas z trzecią zapowiedzią swojej nowej płyty  Skubas idzie za ciosem i prezentuje trzeci już singiel zapowiadający jego nadchodzący, trzeci album w karierze. Kojarzony raczej z melancholijnym nastrojem artysta, ukazuje nam tym razem bardziej pogodną odsłonę swojej twórczości, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Trasa Chóralnie - Skubas, Mikromusic, Smolik | Gdańsk, Warszawa, Wrocław

Biletomat.pl
od 119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →